Wiadomo軼i z Ostrowca 安i皻okrzyskiego

Powr鏒2019-10-28

Ma豉 Flota p造nie po trium w lidze

W Sandomierzu odby造 si zawody 5. (przedostatniej) rundy Ma貫j 安i皻okrzyskiej Ligi P造wackiej. Na basenie miejscowej Foki rywalizowa這 151 dzieci z 10 鈍i皻okrzyskich klub闚. KSZO wystawi 45-osobow flot - najliczniejsz. W rywalizacji dru篡nowej ostrowczanie nie mieli sobie r闚nych, wygrywaj帷 po raz pi徠y w XVIII-tej edycji ligi.

Kliknij na ikon aby powi瘯szy za陰cznik

W zestawieniu najlepszych wynik闚 wg punkt闚 (czo這wa "20") ostrowieccy p造wacy plasowali si w鈔鏚 ch這pc闚: Grzesik Franciszek -2, Kogut Bartosz -6, Batugowski Szymon -7, Menducki Szymon -8, Kalita Micha -11, Budze Patryk -12, K瘼i雟ki Rafa -16, Rdzanek Miko豉j -17, Wicha Antoni -19, a w鈔鏚 dziewcz徠: Wo幡iak Beata -1, Karwacka Dominika -3, Beksi雟ka Amelia -4, G鏎niak Adrianna -9, Jama Michalina -12, Kozub Amelia -13, ζpawa Jadwiga -14, Sok馧 Sara -17, Kisiel Julia -20.

P造wacy KSZO na podium:
50m dowolny dziewcz徠
10 lat: 1. G鏎niak Adrianna 36.62, 2. Guzi雟ka Natalia 36.75, 3. Kisiel Julia 38.47
50m dowolny ch這pc闚:
10 lat: 1. Grzesik Franciszek 32.15, 2. Kogut Bartosz 34.98, 3. Batugowski Szymon 35.05
200m klasyczny dziewcz徠:
11 lat: 1. Karwacka Dominika 3:20.02
200m klasyczny ch這pc闚:
11 lat: 2. Wicha Antoni 3:58.14
50m grzbietowy dziewcz徠:
9 lat: 2. Sok馧 Sara 42.37
10 lat: 1. Beksi雟ka Amelia 38.93, 2. Jama Michalina 40.74, 3. Kozub Amelia 40.80
11 lat: 2. Karwacka Dominika 37.97
50m grzbietowy ch這pc闚:
9 lat: 2. Starachowski Maciej 44.93, 3. Giemza Pawe 45.74
10 lat: 2. Budze Patryk 40.28, 3. K瘼i雟ki Rafa 41.79
100m dowolny dziewcz徠:
11 lat: 1. Wo幡iak Beata 1:09.47, 2. ζpawa Jadwiga 1:21.96
50m klasyczny dziewcz徠:
9 lat: 2. Sok馧 Sara 54.50
10 lat: 2. Beksi雟ka Amelia 44.41, 3. G鏎niak Adrianna 45.87
50m klasyczny ch這pc闚:
10 lat: 1. Grzesik Franciszek 44.44, 2. Kogut Bartosz 45.24, 3. Kalita Micha 45.73
200m zmienny dziewcz徠:
11 lat: 1. Wo幡iak Beata 2:52.06
4 x 50m dowolny dziewcz徠:
11 lat: 1. KSZO 1 (Karwacka Dominika, ζpawa Jadwiga, Kisiel Julia, Wo幡iak Beata) 2:21.06
10 lat: 1. KSZO 2 (Kozub Amelia, G鏎niak Adrianna, Jama Michalina, Beksi雟ka Amelia) 2:25.38, 3. KSZO 3 (Bielecka Lena, Sulik Hanna, Zagraj Zuzanna, Celi雟ka Wiktoria) 2:43.27
9 lat: 1. KSZO 4 Miko豉jek Nikola, Brzezi雟ka Dominika, Staniszewska Maja, Sok馧 Sara) 2:48.48, 3. KSZO 5 (Petrykowska Gabriela, Siemieniuch Amelia, Bednarska Wiktoria, Kaba豉 Maria) 3:50.43
4 x 50m dowolny ch這pc闚:
11 lat: 1. KSZO 1 (Wicha Antoni, Kami雟ki Aleksander, Tobiszewski Miko豉j, Menducki Szymon) 2:32.61
10 lat: 1. KSZO 2 (Kogut Bartosz, Batugowski Szymon, Budze Patryk, Grzesik Franciszek) 2:21.27, 2. KSZO 3 (Kalita Micha, Bezak Bart這miej, Rdzanek Miko豉j, K瘼i雟ki Rafa) 2:29.43
9 lat: 3. KSZO 4 (Giemza Pawe, Banaczkowski Micha, Starachowski Micha, Starachowski Maciej) 2:57.59

Punktacja klubowa 5. rundy:
1. KSZO Ostrowiec 安. 755
2. Barakuda Starachowice 242
3. UNIA Busko Zdr鎩 240
4. Korona-Swim Kielce 182
5. FOKA Sandomierz 150
6. Salos Cortile Kielce 136
7. ORKA MOSiR Kielce 129
8. Centrum Stasz闚 91
9. Wodnik Ko雟kie 87
10. Delfin Po豉niec 16

Klasyfikacja dru篡nowa zawod闚 XVIII-tej edycji po 5. rundach:
1 KSZO Ostrowiec 安. 3 042
2 Korona-Swim Kielce 2 156
3 Barakuda Starachowice 1 410
4 UNIA Busko Zdr鎩 779
5 Salos Cortile Kielce 624
6 ORKA MOSiR Kielce 617
7 FOKA Sandomierz 566
8 Centrum Stasz闚 388
9 WODNIK Ko雟kie 158
10 Delfin Po豉niec 90
11 Koral Morawica 21
12 KSSiR Ko雟kie 16

/kszo.info/

Podziel si ze znajomymi:
Czytany: 610 razy,
ostatnio: 2019-11-13 08:07:54
Skomentuj artyku:
Powr鏒