Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2020-01-05

Turniej Świąteczno - Norowoczny Tenisa Stołowego w kategorii Debel - wyniki

W Hali Sportowo - Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano X Świąteczno - Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego w kategorii Debel Open. Najlepszą parą okazali się Sylwia Stala i Dawid Stąpór (Trześń / Sandomierz). Do rywalizacji przystąpiło 16 zespołów.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

Grupa A:
Damian Listek / Piotr Zwoliński
Robert Michalak / Krzysztof Cieszkowski
Julia Serafin / Bogdan Religa
Bogusław Wyrzykowski / Dariusz Machula
Wyniki:
Damian Listek / Piotr Zwoliński - Bogusław Wyrzykowski / Dariusz Machula 2:0
Robert Michalak / Krzysztof Cieszkowski - Julia Serafin / Bogdan Religa 0:2
Bogusław Wyrzykowski / Dariusz Machula - Julia Serafin / Bogdan Religa 0:2
Damian Listek / Piotr Zwoliński - Robert Michalak / Krzysztof Cieszkowski 2:0
Bogusław Wyrzykowski / Dariusz Machula - Robert Michalak / Krzysztof Cieszkowski 1:2
Julia Serafin / Bogdan Religa - Damian Listek / Piotr Zwoliński 0:2
Kolejność: 1. Damian Listek / Piotr Zwoliński 6pkt, 2. Julia Serafin / Bogdan Religa 4pkt, 3. Robert Michalak / Krzysztof Cieszkowski, 4. Bogusław Wyrzykowski / Dariusz Machula 0.

Grupa B:
Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik
Dariusz Żołądek / Sylwester Lefek
Michał Szostak / Paweł Kokosa
Mateusz Kaptur / Robert Szczecina
Wyniki:
Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik - Mateusz Kaptur / Robert Szczecina 1:2
Dariusz Żołądek / Sylwester Lefek - Michał Szostak / Paweł Kokosa 2:1
Mateusz Kaptur / Robert Szczecina - Michał Szostak / Paweł Kokosa 2:0
Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik - Dariusz Żołądek / Sylwester Lefek 2:0
Mateusz Kaptur / Robert Szczecina - Dariusz Żołądek / Sylwester Lefek 1:2
Michał Szostak / Paweł Kokosa - Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik 0:2
Kolejność: 1. Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik 4pkt (5:2), 2. Mateusz Kaptur / Robert Szczecina 4pkt (5:3), 3. Dariusz Żołądek / Sylwester Lefek 4pkt (4:4), 4. Michał Szostak / Paweł Kokosa 0.

Grupa C:
Paweł Kos / Grzegorz Jeż
Sylwia Stala / Dawid Stąpór
Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik
Sylwia Mijas / Katarzyna Matlińska
Wyniki:
Paweł Kos / Grzegorz Jeż - Sylwia Mijas / Katarzyna Matlińska 2:0
Sylwia Stala / Dawid Stąpór - Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik 2:0
Sylwia Mijas / Katarzyna Matlińska - Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik 0:2
Paweł Kos / Grzegorz Jeż - Sylwia Stala / Dawid Stąpór 0:2
Sylwia Mijas / Katarzyna Matlińska - Sylwia Stala / Dawid Stąpór 0:2
Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik - Paweł Kos / Grzegorz Jeż 0:2
Kolejność: 1. Sylwia Stala / Dawid Stąpór 6pkt, 2. Paweł Kos / Grzegorz Jeż 4pkt, 3. Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik 2pkt, 4. Sylwia Mijas / Katarzyna Matlińska 0.

Grupa D:
Grzegorz Marzec / Artur Stąpór
Paweł Rożek / Katarzyna Rożek
Wiktoria Serafin / Michał Kraska
Paweł Mierzyński / Jan Kita
Wyniki:
Grzegorz Marzec / Artur Stąpór - Paweł Mierzyński / Jan Kita 0:2
Paweł Rożek / Katarzyna Rożek - Wiktoria Serafin / Michał Kraska 1:2
Paweł Mierzyński / Jan Kita - Wiktoria Serafin / Michał Kraska 2:0
Grzegorz Marzec / Artur Stąpór - Paweł Rożek / Katarzyna Rożek 2:1
Paweł Mierzyński / Jan Kita - Paweł Rożek / Katarzyna Rożek 2:0
Wiktoria Serafin / Michał Kraska - Grzegorz Marzec / Artur Stąpór 1:2
Kolejność: 1. Paweł Mierzyński / Jan Kita 6pkt, 2. Grzegorz Marzec / Artur Stąpór 4pkt, 3. Wiktoria Serafin / Michał Kraska 2pkt, 4. Paweł Rożek / Katarzyna Rożek 0.

Ćwierćfinały:
Damian Listek / Piotr Zwoliński - Mateusz Kaptur / Robert Szczecina 3:0
Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik - Julia Serafin / Bogdan Religa 3:1
Sylwia Stala / Dawid Stąpór - Grzegorz Marzec / Artur Stąpór 3:0
Paweł Mierzyński / Jan Kita - Paweł Kos / Grzegorz Jeż 0:3

Finał:
Damian Listek / Piotr Zwoliński - Paweł Kos / Grzegorz Jeż 2:3
Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik - Sylwia Stala / Dawid Stąpór 0:3
Paweł Kos / Grzegorz Jeż - Sylwia Stala / Dawid Stąpór 2:3
Damian Listek / Piotr Zwoliński - Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik 3:0
Paweł Kos / Grzegorz Jeż - Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik 3:1
Sylwia Stala / Dawid Stąpór - Damian Listek / Piotr Zwoliński 3:2
Kolejność:
1. Sylwia Stala / Dawid Stąpór (Trześń / Sandomierz) 6pkt
2. Paweł Kos / Grzegorz Jeż (Krawce / Stalowa Wola) 4pkt
3. Damian Listek / Piotr Zwoliński (Janik / Ostrowiec Św.) 2pkt
4. Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik (Ostrowiec Św. / Ostrowiec Św.) 0pkt

Tenis Stolowy Debel 1

Tenis Stolowy Debel 2

Tenis Stolowy Debel 3

Tenis Stolowy Debel 4

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 589 razy,
ostatnio: 2020-01-26 14:57:06
Skomentuj artykuł:
Powrót