Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2001-08-10

Kupujesz pralkę - pomagasz powodzianom. Dostaniesz upust

      Firma Handlowo Usługowa "GOS DOM" (sklep nad apteką na Ogrodach) wraz z "Gazetą Ostrowiecką" i Polskim Komitetem Pomocy Społecznej rozpoczyna akcję charytatywną na rzecz rodzin dotkniętych klęską powodzi.


    Każdy, kto kupi w tym miesiącu pralkę, lodówkę lub kuchenkę gazową i odda w zamian dotąd użytkowany sprzęt w dobrym stanie, uzyska upust. Przy okazji pozbędzie się z domu niepotrzebnej mu już pralki czy lodówki, bo przywóz nowego sprzętu oraz zabranie używanego odbywa się na koszt F.H.U."GOS DOM". Stąd, po ocenie sprawności urządzeń, za pośrednictwem Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej trafią one do rodzin poszkodowanych przez powódź i najbardziej takiego sprzętu potrzebujących. Całą tę akcję wymyślił pan Ryszard Rulak, pełnomocnik firmy "GOS -DOM".


    Przypomnijmy, że firma ta nie po raz pierwszy organizuje podobne akcje charytatywne. Wiosną tego roku, zebrano i dostarczono najuboższym ponad 30 pralek i lodówek. Pracownicy tej firmy chętnie włączyli się w taką formę pomocy najuboższym, chociaż musieli na to poświęcić sporo czasu i wysiłku.
/ k/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 24325 razy,
ostatnio: 2020-01-24 17:21:42
Skomentuj artykuł:
Powrót