Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2002-04-29

Kostaryka uległa Francji, a Brazylia Senegalowi!!!

      Na ubiegły wtorek na boisku na "Rawszczyźnie" rozegrano na wzór mistrzostw świata kolejne spotkania Mundialito 2002 w ramach organizowanego przez "Słowo Ludu", Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej i MOSiR "Rawszczyznę" oraz SPN KSZO turnieju piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych. PSP 14 jako Brazylia pokonała po bezbramkowym remisie w regulaminowym czasie gry i w karnych 4:3 Tunezję, czyli PSP 33 z Kielc. Z kolei PSP 5 jako Kostaryka pokonała Belgię (SP Kostomłoty) 4:0, po golach Dawida Żaka, Marcina Mikosa, Radosława Nogaja i Pawła Gawrona.


    Obie nasze drużyny awansowały do kolejnej fazy turnieju, którą rozegrano w piątek. Tym razem nasze zespoły nie miały okazji do zwycięstw. PSP 14 jako Brazylia uległa 0:1 PSP 2 Włoszczowa, czyli Senegalowi, a PSP 5 jako Kostaryka przegrała 0:2 z PSP 34 Kielce, czyli Francją. Obie nasze szkoły zostały tym samym wyeliminowane z zawodów. Składy naszych drużyn:


      PSP 5 (Kostaryka): Adrian Batorski, Łukasz Czerwiński, Kamil Dziadowicz, Krystian Gawlak, Kamil Gawron, Michał Kamiński, Przemysław Kidoń, Kamil Kotkowski, Kamil Kramek, Michał Lipka, Marcin Mikos, Damian Nogaj, Erwin Nowik, Wojciech Otręba, Michał Tomczyk, Łukasz Włodarczyk, Dawid Żak, Radosław Żuława. Opiekunowie: Andrzej Waniel i Wojciech Serwin.


      PSP 14 (Brazylia): Hubert Czarnecki, Cezary Duda, Bartłomiej Gołasa, Dawid Helbin, Daniel Jankowski, Paweł Jurys, Michał Majzel, Maciej Michalski, Damian Muchacki, Przemysław Mortka, Grzegorz Pastuszka, Tomasz Pierzga, Dawid Radlak, Daniel Ramos, Łukasz Stan, Przemysław Wasek, Piotr Wójcik, Konrad Zychnowski. Opiekunowie Sławomir Góra i Waldemar Domagała.


      /D. Kisiel/
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 12828 razy,
ostatnio: 2019-11-13 02:37:57
Skomentuj artykuł:
Powrót