Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2002-02-27

Włamania i kradzieże

      W miniony weekend,ostrowieckich policjantów najczęściej wzywano do włamań i kradzieży. Celem złodziei były przede wszystkim samochody.


    W piątek,nieznani sprawcy włamali się do kilku samochodów na os.Rosochy. Przed blokiem nr 92 dostali się do fiata 126p, którego najprawdopodobniej chcieli uruchomić. Zniszczyli przy tym obudowę kierownicy. Tę samą próbę ponowili na parkingu przed blokiem nr 100. I tu skończyło się na zniszczeniu wnętrza auta. Nic nie zginęło także z samochodu zaparkowanego przed blokiem nr 92. Sprawca, mieszkaniec, gm.Sadowie, został zatrzymany podczas próby włamania do pojazdu.


    Natomiast złodzieje, którzy włamali się do fiata 126p stojącego na parkingu hutniczym, przy ul.Gulińskiego zabrali radio, koło zapasowe, klucze. W sobotę rano zaś nieznani sprawcy skradli mercedesa zaparkowanego przy ul. Kopernika.


    Wśród kilkunastu zdarzeń w czasie minionego weekendu były tylko dwa włamania do sklepów. W piątek, złodzieje wykorzystali nieuwagę personelu sklepu motoryzacyjnego i skradli dwa akumulatory. Z kolei w nocy z soboty na niedzielę, włamali się do sklepu spożywczego przy ul.Sienkiewicza, skąd zabrali ok. 50 butelek wina. /przestępstwa dokonali na tzw. wędkę, bez wchodzenia do sklepu, przyp. Redakcji/


    /m/
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 9750 razy,
ostatnio: 2020-01-22 16:22:38
Skomentuj artykuł:
Powrót