Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2019-02-21

Turniej Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn - Terminarz


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 Faza eliminacyjna (każdy z każdym w grupie, do 2 wygranych setów) - sobota, 23.02.2019 (na 3 boiskach)

GRUPA A: RaDaPa, Progres Pawłowice, Pasjonaci, Squad of Szewna
GRUPA B: Cerrad SMS Starachowice, UKS "Lider" Kunów, Neptun Ożarów, Olimpia
GRUPA C: Wybrzeże Klatki Schodowej, Ekonomik, Kustosze Siatkówki, Endriu Skład

Grupa A (pierwszy mecz o godzinie 10.30, a kolejne bezpośrednio po zakończeniu meczu poprzedniego)
10.30 RaDaPa - Squad of Szewna
Progres Pawłowice - Pasjonaci
Squad of Szewna - Pasjonaci
RaDaPa - Progres Pawłowice
Progres Pawłowice - Squad of Szewna
Pasjonaci - RaDaPa

Grupa B (pierwszy mecz o godzinie 10.00, a kolejne bezpośrednio po zakończeniu meczu poprzedniego)
10.00 Cerrad SMS Starachowice - Olimpia
UKS "Lider" Kunów - Neptun Ożarów
Olimpia - Neptun Ożarów
Cerrad SMS Starachowice - UKS "Lider" Kunów
UKS "Lider" Kunów - Olimpia
Neptun Ożarów - Cerrad SMS Starachowice

Grupa C (pierwszy mecz o godzinie 10.00, a kolejne bezpośrednio po zakończeniu meczu poprzedniego)
10.00 Wybrzeże Klatki Schodowej - Endriu Skład
Ekonomik - Kustosze Siatkówki
Endriu Skład - Kustosze Siatkówki
Wybrzeże Klatki Schodowej - Ekonomik
Ekonomik - Endriu Skład
Kustosze Siatkówki - Wybrzeże Klatki Schodowej

Do fazy finałowej awansuje po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

Faza finałowa (każdy z każdym w grupie, do 2 wygranych setów) - niedziela, 24.02.2019 (na 2 boiskach)

Grupa D (pierwszy mecz o godzinie 10.00)
1A - 1C
1C - 2B
2B - 1A

Grupa E (pierwszy mecz o godzinie 10.00)
1B - 2A
2A - 2C
2C - 1B

Mecz o 3 miejsce
(jeden mecz do 3 wygranych setów) - niedziela, 24.02.2019 (na 1 boisku - centralnym)
2D - 2E

Mecz o 1 miejsce
(jeden mecz do 3 wygranych setów) - niedziela, 24.02.2019 (na 1 boisku - centralnym)
1D - 1E

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 3446 razy,
ostatnio: 2019-10-19 12:48:48
Skomentuj artykuł:
Powrót