Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2019-10-15

Dwa medale pięściarzy KSZO na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

Z dwoma medalami wrócili z Ciechocinka, gdzie odbywały się XXVII Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, pięściarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W zawodach wzięło udział 125 zawodników z 64 klubów reprezentujących 14 okręgów. Ostrowczanie w klasyfikacji klubowej z dorobkiem 49 pkt. zajęli trzecie miejsce.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Najlepszym osiągnięciem może pochwalić się Daniel Surowiec, który w wadze do 52 kg sięgnął po srebrny medal. Na ringu w Ciechocinku lepszy od pięściarza KSZO okazał się tylko reprezentant Polski Jakub Słomiński (Wda Świecie). Brązowy medal w kategorii wagowej do 63 kg wywalczył Albert Orzeł, który w walce półfinałowej uległ innemu reprezentantowi Polski - Damianowi Durkaczowi (Concordia Knurów). Na walce ćwierćfinałowej mistrzostwa zakończył Kamil Surowiec, który rywalizował w kategorii wagowej do 57 kg.