Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2011-10-03

Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej

Sport szkolny 2011/2012

W dniach 19-28.09.2011r. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców oraz Dziewcząt. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 152 chłopców w 15 drużynach z 10 szkół oraz 93 dziewczęta w 9 drużynach z 7 szkół podstawowych.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Chłopcy rozgrywali mecze na kompleksie boisk sportowych ORLIK przy os. Ogrody w dniach 20-28 września, natomiast dziewczęta na boisku przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 5 w dniach 19-22 września.

Wyniki zawodów chłopców:
20.09.2011 r. – Wtorek (grupa A i B)
PSP 11 – PSP 3/2 3:3
PSP 7/1 – PSP 11 11:0
PSP 3/2 – PSP 7/1 1:7
PSP 3/1 – PSP 9 11:0
PSP 10 – PSP 7/2 1:3

21.09.2011 r. – Środa (grupa B)
PSP 9 - PSP 7/2 0:1
PSP 3/1 - PSP 10 4:1
PSP 10 - PSP 9 1:3
PSP 7/2 - PSP 3/1 0:5

22.09.2011 r. – Czwartek (grupa C)
PSP 4 - PSP 7/3 7:1
PSP 8/1 - PSP 14 0:3
PSP 7/3 - PSP 14 0:8
PSP 4 - PSP 8/1 10:0

23.09.2011 r. – Piątek (grupa C i D)
PSP 8/1 - PSP 7/3 0:4
PSP 14 - PSP 4 2:0
PSP 5/1 - PSP 1 6:0
PSP 5/2 - PSP 8/2 5:0

26.09.2011 r. – Poniedziałek (grupa D)
PSP 1 - PSP 8/2 1:0
PSP 5/1 - PSP 5/2 9:1
PSP 5/2 - PSP 1 1:2
PSP 8/2 - PSP 5/1 0:8

27 i 28.09.2010 r. – Wtorek i Środa (FINAŁ)
System rozgrywek - każdy z każdym

I dzień
PSP 7/1 - PSP 5/1 2:1
PSP 4 - PSP 14 2:1
PSP 5/1 - PSP 14 1:2
II dzień
PSP 7/1 - PSP 4 3:1
PSP 4 - PSP 5/1 2:0
PSP 14 - PSP 7/1 2:2

Kolejność końcowa:
1. PSP 7/1
2. PSP 4
3. PSP 14
4. PSP 5/1
5. PSP 3/2
6. PSP 7/2
7. PSP 3/1
8. PSP 1
9. PSP 11
10. PSP 9
11. PSP 7/3
12. PSP 5/2
13. PSP 10
14. PSP 8/1
15. PSP 8/2

Składy trzech najlepszych drużyn:

PSP 7/1:
Niedbała Bartłomiej, Król Daniel, Swat Paweł, Wątor Maciej, Kasprzyk Wiktor, Ordzianowski Jakub, Nowakowski Maciej, Duda Artur, Bogdański Olaf, Czerwiński Damian, Pastuszka Paweł, Kwiecień Jakub.
Opiekunowie
Bartnik Marcin, Lis Wojciech.

PSP 4:
Łabuz Dawid, Opiła Krystian, Niewiadomski Piotr, Kolasa Sebastian, Janda Kamil, Dziedzic Konrad, Jasiński Hubert.
Opiekunowie:
Jacek Farys, Mariusz Łata.

PSP 14
Podleśko Oskar, Menducki Dawid, Surmański Dawid, Wróbel Wiktor, Matyjasek Mateusz, Gajewski Bartosz, Stachula Krystian, Cioch Daniel, Karol Kieloch, Kowalczyk Dominik.
Opiekun:
Sławomir Góra.

Zawody sędziował: instruktor sportu Marek Podczaski.
Wszyscy uczestnicy finału zostali wyróżnieni pamiątkowymi dyplomami, a drużyny z miejsc I-III otrzymały puchary. Zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.

Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół:
PSP 1 - 4
PSP 3 - 38
PSP 4 - 34
PSP 5 - 31
PSP 7 - 67
PSP 8 - 3
PSP 9 - 10
PSP 10 - 4
PSP 11 - 12
PSP 12 -
PSP 14 29
Edukacja S.C -


Wyniki zawodów dziewcząt:

Eliminacje rozegrano w trzech grupach systemem każdy z każdym.

Wyniki spotkań:
19.09.2011 r. – Poniedziałek (Grupa A)
PSP 10 - PSP 5/2 0:2
PSP 7/2 - PSP 10 2:0
PSP 5/2 - PSP 7/2 0:4

20.09.2011 r. – Wtorek (Grupa B)
PSP 3 - PSP 14 5:0
PSP 7/1 - PSP 3 2:0
PSP 14 - PSP 7/1 0:1

21.09.2011 r. – Środa (Grupa C)
PSP 1 - PSP 11 0:0
PSP 5/1 - PSP 1 3:0
PSP 11 - PSP 5/1 0:5

FINAŁ – 22.09.2011 r. – Czwartek
Do finału awansuje jedna drużyna z każdej grupy.
W finale system rozgrywek – każdy z każdym

PSP 7/1 - PSP 5/1 0:2
PSP 7/2 - PSP 7/1 0:3
PSP 5/1 - PSP 7/2 0:1

Kolejność końcowa:
1. PSP 7/1
2. PSP 5/1
3. PSP 7/2
4. PSP 14
5. PSP 1
6. PSP 10
7. PSP 3
8. PSP 11
9. PSP 5/2

Składy trzech najlepszych drużyn:

PSP 7/1:
Rokoszna Aleksandra, Szczepańska Paululina, Hauer Adrianna, Wodzińska Zuzanna, Pronobis Wiktoria, Kłonica Aleksandra, Zalewska Zuzanna, Jakubowska Klaudia, Stachula Wiktoria.
Opiekunowie: Małgorzata Zięba i Marcin Bartnik.

PSP 5/1:
Czerwińska Izabela, Deroń Angelika, Piotrowska Anna, Gołębiowska Wiktoria, Łojek Wiktoria, Piątkowska Paulina, Soluch Anna, Wojdak Natalia, Kasicka Patrycja, Orzechowska Weronika, Janda Wiktoria, Ornatowska Karolina.
Opiekunki: Joanna Kwiatosz i Joanna Zagozdon.

PSP 7/2:
Kuziemka Natalia, Kępa Aleksandra, Sokołowska Wiktoria, Szot Daria, Żak Julia, Chałupczak Julia, Górczyńska Wiktoria, Iwan Sandra, Grudzień Małgorzata, Bidzińska Katarzyna.
Opiekunowie: Małgorzata Zięba i Marcin Bartnik.

Wszystkie drużyny uczestniczące w finale zostały wyróżnione pamiątkowymi dyplomami, a drużyny zajmujące miejsca I-III otrzymały dyplomy, okolicznościowe puchary i medale.

Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół:
PSP 1 - 22
PSP 3 -16
PSP 4 -
PSP 5 - 46
PSP 7 - 69
PSP 8 -
PSP 9 -
PSP 10 - 19
PSP 11 - 14
PSP 12 -
PSP 14 - 25
Edukacja s.c -
/MAcSi/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 34963 razy,
ostatnio: 2019-12-16 03:30:56
Skomentuj artykuł:
Powrót