Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2019-03-17

Duża Flota KSZO wygrywa 2 rundę Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej

Na basenie w Busku-Zdroju odbyły się zawody 2. rundy Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. Rywalizację klubową zdecydowanie, podobnie jak podczas inauguracji sezonu przed dwoma miesiącami na Rawszczyznie, wygrali pływacy KSZO Ostrowiec Św., umacniając się na czele klasyfikacji generalnej.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Punktacja klubowa drugiej rundy:
1. KSZO Ostrowiec Św. 27 722
2. Barakuda Starachowice 15 988
3. Salos Cortile Kielce 10 585
4. Korona-Swim Kielce 8 790
5. FOKA Sandomierz 5 375
6. Delfin Połaniec 4 498
7. UNIA Busko Zdrój 4 100
8. Orka MOSiR Kielce 1 194
9. WODNIK Końskie 793
10. Centrum Staszów 0

Klasyfikacja drużynowa zawodów XVIII-tej edycji po dwóch rundach:
1. KSZO Ostrowiec Św. 54 831
2. Barakuda Starachowice 34 757
3. Salos Cortile Kielce 28 236
4. Korona-Swim Kielce 18 407
5. FOKA Sandomierz 10 036
6. UNIA Busko Zdrój 7 843
7. Delfin Połaniec 6 907
8. WODNIK Końskie 2 090
9. ORKA MOSiR Kielce 1 194
10. Centrum Staszów 0

Pływacy KSZO na podium, indywidualnie:
50m grzbietowy dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Steć Oliwia 32.31
13 lat: 2. Sulik Alicja 35.16
50m grzbietowy chłopców:
15 lat i starsi: 1. Król Jan 26.98, 2. Tarka Maciej 28.41, 3. Bielawa Dominik 28.44
14 lat: 1. Radkiewicz Kajetan 30.03
400m zmienny dziewcząt:
14 lat: 1. Petrykowska Adrianna 5:22.09
13 lat: 1. Szafrańska Malwina 5:39.21, 2. Menducka Anna 6:06.58, 3. Bielecka Maja 6:12.65
400m zmienny chłopców:
14 lat: 1. Michta Bartosz 4:56.54, 3. Radkiewicz Kajetan 5:09.01
13 lat: 1. Mazan Mikołaj 5:50.56
100m klasyczny dziewcząt:
13 lat: 1. Kamińska Zuzanna 1:19.60, 2. Sulik Alicja 1:26.23, 3. Górniak Gabriela 1:29.13
100m klasyczny chłopców:
15 lat i starsi: 1. Klimas Michał 1:07.20
14 lat: 2. Karaś Oskar 1:29.42
13 lat: 1. Mazan Mikołaj 1:22.22, 3. Gunia Miłosz 1:34.58
50m motylkowy dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Przygoda Natalia 31.67, 3. Tarnowska Natalia 33.90
14 lat: 2. Petrykowska Adrianna 31.32
13 lat: 2. Sadłos Zofia 33.81
50m motylkowy chłopców:
15 lat i starsi: 1. Król Jan 26.17, 2. Bielawa Dominik 26.30, 3. Majsak Dawid 26.55
13 lat: 1. Kotwica Jakub 31.61
200m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi: 2. Kurasińska Oliwia 2:14.82
13 lat: 1. Szafrańska Malwina 2:23.79, 2. Sadłos Zofia 2:30.16, 3. Celińska Małgorzata 2:30.66
200m dowolny chłopców:
15 lat i starsi: 2. Bielawa Dominik 1:57.36, 3. Auguścik Daniel 2:03.33
14 lat: 1. Michta Bartosz 2:04.77, 3. Sojda Eryk 2:19.35
13 lat: 1. Kotwica Jakub 2:24.31
4 x 100m zmienny dziewcząt:
15 lat i starsi: 2. KSZO 1 (Petrykowska Adrianna, Kowalska Karolina, Przygoda Natalia, Steć Oliwia) 4:49.37
13 lat: 1. KSZO 2 (Sulik Alicja, Kamińska Zuzanna, Szafrańska Malwina, Sadłos Zofia) 5:04.31
4 x 100m zmienny chłopców:
15 lat i starsi: 1. KSZO 1 (Król Jan, Klimas Michał, Majsak Dawid, Stefański Patryk) 4:00.20, 2. KSZO 2 (Tarka Maciej, Bielawa Dominik, Kesler Marcin, Auguścik Daniel) 4:12.72
14 lat: 1. KSZO 3 (Radkiewicz Kajetan, Michta Bartosz, Sojda Eryk, Kesler Michał) 4:44.74

/kszo.info/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 3691 razy,
ostatnio: 2019-12-06 04:16:45
Skomentuj artykuł:
Powrót