Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2001-10-03

Kamil Zieliński brązowym medalistą mistrzostw Polski!!!

      Miniony, kolarski tydzień na pewno należał do najmłodszego kolarza KKS "COR"-Wspólnota Świętokrzyska, Kamila Zielińskiego. W sobotę wraz z Mateuszem Smolarczykiem z Fomaxu Korona Kielce sięgnął po brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików w jeździe dwójkami.


    -Mieliśmy ogromną szanse nawet na złoty medal -mówi Kamil. -W końcówce dystansu zabrakło jednak nam odrobiny sił i dwie znacznie lepiej znające trasę drużyny z Łodzi - Społem i Gosso zdołały nas minimalnie wyprzedzić. Do srebrnego medalu zabrakło nam jedynie... czterech sekund! Kamil bardzo udanie zaprezentował się również w niedzielnym wyścigu Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego. Zajął wśród młodzików wysokie, 5 miejsce, należąc do najlepszych kolarzy imprezy. Inny nasz zawodnik, junior Łukasz Leszczyński, mógł natomiast mówić sporym pechu. Znajdując się w grupie uciekinierów złapał gumę i ostatecznie zmuszony był wycofać się z wyścigu.


    Natomiast wychowanek "COR-u" Piotr Zieliński reprezentujący dziś barwy Arge Krakus Kraków zajął w wyścigu w Koninie 6 miejsce.
/ D.Kisiel /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 16991 razy,
ostatnio: 2020-01-24 13:40:32
Skomentuj artykuł:
Powrót