Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2001-03-14 12:43:00

Mistrzynie kierownicy

    W niedzielę, 11 marca na ostrowieckim Rynku rozegrane zostały zawody jazdy sprawnościowej dla pań, zorganizowane przez Koło nr 1 (hutnicze) Od działu Ostrowiec Automobilklubu Kieleckiego z okazji Święta Kobiet.


    Udział w imprezie wzięły: Patrycja Tworzewska, Aneta Jabłońska, Mariola Kurant, Ewa Zawadzka, Grażyna Dąbrowska, Dorota Bugajska, Jolanta Nowak i Małgorzata Gierada - Radoń.


    Panie miały dwukrotnie do pokonania trasę slalomu, manewrowanie przodem i tyłem w garażu i wykonanie "koperty" pomiędzy dość gęsto ustawionymi pachołkami. W ocenie końcowej dwóch przejazdów liczyła się suma osiągniętych czasów oraz liczba punktów karnych.


    Najlepszy czas osiągnęła w pierwszej rundzie Mariola Kurant, która bezbłędnie przejechała okrążenie w ciągu minuty i ośmiu sekund. Tego wyniku już nikt nie poprawił, chociaż bardzo starali się to zrobić startujący poza konkursem mężczyźni. W drugim okrążeniu pani Mariola osiągnęła czas o pięć sekund gorszy, ale również nie do osiągnięcia przez konkurentki. Zwyciężczyni na co dzień jest kierowcą taksówki. Gratulujemy perfekcyjnego przygotowania do zawodu. Drugie miejsce w zawodach zdobyła pani Patrycja Tworzewska, zaś trzecie Jolanta Nowak.


    Upominki dla sześciu najlepszych zawodniczek ufundował sklep "Akcent" w Ostrowcu. Drugim sponsorem była Stacja Paliw "Arat", która wypożyczyła na zawody samochód Opel Astra.

Fot. G.O.
/ Ż /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 25490 razy,
ostatnio: 2019-05-26 00:50:40

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 234       © 99-2017 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij