Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2018-10-08 07:26:18

Dominika Kołton z medalem Młodzieżowych Mistrzostw Polski w boksie

W minionym tygodniu w Wałczu rozgrywane były VII Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski kobiet . Brązowy medal wywalczyła reprezentująca KSZO Dominika Kołton.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W eliminacjach walcząca w kategorii wagowej do 60kg Aleksandra Szczodrak wygrała walkowerem z Anną Widerą (Wda Świecie). W ćwierćfinale ostrowczanka uległa 0:5 Marii Jackowskiej (SKF Boksing Zielona Góra) i zakończyła udział w mistrzostwach.

Od ćwierćfinału swój udział rozpoczęła druga z reprezentantek KSZO, Dominika Kołton (75kg). I rozpoczęła bardzo dobrze, wygrywając przed czasem z Mileną Jęcką (KS Korona Wałcz). W półfinale skrzyżowała rękawice z utytułowaną Elżbietą Wójcik (KSW Róża Karlino). Rywalka okazała się zbyt mocna i trener Ireneusz Tracz zmuszony był poddać swoją zawodniczkę już w pierwszej rundzie walki. Dominika Kołton wróciła więc do Ostrowca Św. z brązowym medalem.

Do turnieju zgłosiło się 70 zawodniczek z 31 klubów reprezentujących 12 Okręgowych Związków Bokserskich. KSZO wystawił dwie zawodniczki.

/kszo.info/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 4360 razy,
ostatnio: 2019-08-20 15:48:24

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 169       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij