Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2018-10-02 11:48:00

Prezydent Ostrowca Św. zaprasza seniorów na zajęcia taneczne

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Zajęcia tańca, który na początku roku zdobył serca ostrowieckich seniorów i gromadził w hali liczną ich rzeszę, będzie odbywać się przez najbliższe dwa miesiące, w październiku i listopadzie - w każdą środę (oprócz 24 października, kiedy w ostrowieckiej hali rozgrywany będzie mecz eliminacji do Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych, Polska - Kosowo). Przypominamy, że zajęcia są bezpłatne. Odbywają się w środy, w godz. 16-18, w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w imieniu Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego zaprasza do udziału w zajęciach wszystkich chętnych seniorów - tych starszych i tych nieco młodszych. Na najbliższe zajęcia prosimy o zabranie wygodnego stroju i obuwia na miękkiej podeszwie.
Dzięki uprzejmości MPK, autobus linii nr 1 odjeżdża spod hali o godz.18.15, a więc tuż po zakończeniu zajęć. Autobus nie jest bezpłatny, ale dostosowana została godzina jego odjazdu.

/MOSiR O-c/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 4427 razy,
ostatnio: 2019-08-21 03:03:10

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 170       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij