Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2002-10-29 12:32:00

Studenckie "Perspektywy"

      Specjalnie dla studentów i z myślą o inauguracji roku akademickiego odbył się w Klubie Muzycznym "Perspektywy "koncert formacji "Stiff Stuff".


    Muzyka kwintetu ze Skarżyska - Kamiennej brzmi dość świeżo na tle rodzimych produkcji. To połączenie rocka, funky, reggae oraz... punka ze zwariowanymi tekstami daje mieszankę, której nie oprze się żaden słuchacz. Tak też żywiołowo reagowała publiczność "Perspektyw", w szczególności na wszystkie "zaczepki" wokalisty, który jest najbarwniejszą postacią formacji.


    Trzeba zaznaczyć, że w ciągu dwóch miesięcy b. r. "Stiff Stuff" zdobył już dwie nagrody na dwóch rockowych festiwalach. Na pierwszym z nich, Rock & Rock Festiwalu, który odbył się w dniach 9 - 11 maja w Warszawie jury przyznało jednogłośnie główną nagrodę - nagranie i wydanie singla. Natomiast na Festiwalu w Węgorzewie zespół zdobył nagrodę najcenniejszą - nagrodę publiczności. Ma też za sobą rejestrację materiału na debiutancki album.


    Prezentacja młodej, ciekawej grupy w ostrowieckim klubie to pomysł bardzo trafiony. Szczególnie tym bardziej przypadł on do gustu publiczności, gdyż był połączony sprzedażą piwa po promocyjnych cenach, oraz niską ceną biletu. Nic więc dziwnego, że klub tego wieczoru "Perspektywy" pękały w szwach.


    pas

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 13368 razy,
ostatnio: 2019-08-21 18:56:37

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 151       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij