Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2002-10-16 17:10:00

Wielkie nazwisko! Wielki koncert!

Al Foster w "Perspektywach"

      Sobota, 26 października br. godz. 20.30 wielka muzyczna rewelacja w "Perspektywach"! Koncert jakiego w Ostrowcu jeszcze nie było. W naszym mieście pojawi się bowiem doskonały perkusista Al Foster, kilkunastoletni współpracownik Miles`a Davis`a i partner wielu innych gigantów (m. in. Joe Henderson, McCoy Tyner, John Scofield). Wielkie nazwisko, wielkie wydarzenie. Ten muzyk przyjedzie do naszego kraju tylko na trzy koncerty i zacznie tournee od Ostrowca. Towarzyszyć mu będą Eli Degibri - saksofony (tenor i sopran), Aaron Goldberg - fortepian i Doug Weiss - kontrabas. Tego muzycznego show żaden fan nie może przegapić.


    O tym koncercie będzie się mówić - to wielka muzyczna sensacja. Więcej szczegółów za tydzień w Gazecie Ostrowieckiej, która objęła media patronat nad "Jesienią w Perspektywach".


    Bilety w cenie 50 zł można rezerwować osobiście lub telefonicznie (265 43 80) w Klubie Muzycznym "Perspektywy" Aleja 3 Maja 6. Organizatorzy przewidzieli 20% zniżkę dla studentów.


    pas
/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 10495 razy,
ostatnio: 2019-08-21 18:56:43

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 159       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij