Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2001-05-07 16:56:00

Bolek i Lolek to moi idole

      W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka Stowarzyszenie "EGO" przy współpracy z Miejskim Centrum Kultury organizuje zabawę pod tytułem "Bolek i Lolek to moi idole", która odbędzie się 1 czerwca w kinie "Etiuda" w godzinach 9.00-12.00.


    Celem tej akcji jest miłe wypełnienie czasu dzieciom w ten szczególny dla nich dzień, poprzez projekcje polskich filmów animowanych, na których oglądaniu wychowali się ich rodzice. Dodatkowo to wspaniałe spotkanie wypełni duża ilość konkursów, pouczających gier i zabaw z nagrodami, artystyczne występy dzieci z ostrowieckich przedszkoli i szkół podstawowych.


    Chcemy poprzez naszą akcję aktywnie zaprotestować przeciwko współczesnym trendom kinematografii dziecięcej, w której niestety dominuje przemoc i agresja, a bohaterami są najczęściej postacie o czarnym charakterze. Uważamy więc, że nasza akcja, która jest pierwszą tego typu w naszym mieście, w pożyteczny sposób wypełni czas pociechom i będzie niosła za sobą pozytywne wzorce.


    Pozostało nam tylko serdecznie państwa zaprosić do kina "Etiuda", dodając, że koszt od osoby to symboliczne 5 zł.


    Informacje szczegółowe można uzyskać pod numerami telefonów: 247 65 80, 602 135 170, 262 48 52. Zgłoszenia prosimy składać do 25.05.2001 w MCK lub EGO.


    Ponadto do kontaktów z Państwem jest oddelegowany wolontariusz, który udzieli odpowiedzi na ewentualne pytania.


    Dodatkowo informujemy, iż ewentualny dochód z akcji przeznaczony zostanie na organizację kolonii letniej dla dzieci z rodzin ubogich, corocznie organizowaną przez nasze stowarzyszenie.

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 24920 razy,
ostatnio: 2019-08-24 00:27:11

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 172       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij