Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2012-11-21 15:27:00

Trzymaj się prosto! Nauka i doskonalenie pływania!

Koniec listopada to również koniec programu "Akademia Pływacka 2012", organizowanego przez Gminę Ostrowiec Św. i Ministerstwo Sportu i Turystyki. W jego ramach uczniowie klas I i III przez cały rok uczęszczali na zajęcia nauki pływania.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Aby nie przerywać możliwości dalszej nauki i doskonalenia pływania, Pływalnia "Rawszczyzna" wprowadza akcję "Trzymaj się prosto!". Od grudnia uczniowie z klas I, II i III będą mogli brać udział w zajęciach pływackich organizowanych trzy razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Jak wiadomo, pływanie to najlepsza metoda na utrzymanie organizmu w pełnym zdrowiu. Ćwiczenia w wodzie wpływają bardzo pozytywnie na korekcję wady postawy, wzmacniają mięśnie kręgosłupa i wpływają korzystnie na ogólny rozwój dziecka.


Nauka i doskonalenie pływania prowadzona na Pływalni "Rawszczyzna" obejmować będzie nie tylko ćwiczenia pływackie, ale również ćwiczenia wpływające na poprawną postawę. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki wg następującego harmonogramu: godz. 16.00-17.00 (klasy I), godz. 17.15-18.15 (klasy II), godz. 18.30-19.30 (klasy III). Koszt jednej godziny zajęć to tylko 8 zł. Opłata obejmuje wstęp na Pływalnię i opiekę instruktora pływania. Należy podkreślić, że cena biletu ulgowego o tej porze dnia to 7 zł, więc za opiekę instruktora uczestnicy płacą tylko jedną złotówkę.  Płatność może być dokonywana gotówką, kartą abonamentową indywidualną lub kartą otrzymaną z zakładu pracy. Rodzicu, skorzystaj z propozycji Pływalni "Rawszczyzna" i przyprowadź swoje dziecko na zorganizowane zajęcia "Trzymaj się prosto!".

/MOSiR O-c/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 18217 razy,
ostatnio: 2019-07-21 17:47:54

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 169       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij