Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2018-01-08 18:35:01

Otrzymali prezenty na gwiazdkę

Na gwiazdkę Stowarzyszenie Ziemia Opatowska wsparło swoich potrzebujących pomocy podopiecznych. Nebulizator i stacjonarny rower magnetyczny otrzymała Edyta Kuźmińska. Pozostałym dofinansowano koszty leczenia i rehabilitacji.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik


Wioleta Brzostowicz, Adam Kościołek, Tomasz Pilch przekazali nebulizator i stacjonarny rower magnetyczny Edycie Kuźmińskiej z Włostowa.
- Na wsparcie naszych podopiecznych zbieraliśmy pieniądze podczas Wieczoru Wina Opatowskiego- mówią członkowie stowarzyszenia. - Teraz trafiają do potrzebujących wsparcia. Edyta otrzymała nebulizator - urządzenie do inhalacji i wentylacji płuc i stacjonarny rower magnetyczny, który pomoże jej zwiększyć wydolność organizmu.
Edyta odebrała sprzęt w towarzystwie mamy. Obie były z prezentu bardzo zadowolone.
- Dziękuję za pomoc. Dobrze, że są ludzie o wielkich sercach i mnie wsparli. Sprzęt ułatwi mi codzienne funkcjonowanie- mówiła Edyta, która pomoc od opatowskiego stowarzyszenia otrzymała po raz pierwszy.
Stowarzyszenie po raz kolejny pomogło Piotrusiowi Charymskiemu z Opatowa, dofinansowując zakup specjalistycznego siedziska samochodowego.
Wsparcie finansowe na zakup leków i rehabilitację otrzymali także Kamil Barczewski i Marcin Kapsiak.(JAZ)

/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 11944 razy,
ostatnio: 2019-07-22 03:42:30

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 163       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij