Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2017-12-03 12:00:01

Golfem w ogrodzenie

O tym, że warunki na drogach znacznie się pogorszyły, przekonał się kierowca golfa, który w piątek tuż po południu wjechał w ogrodzenie dwóch posesji przy ul. Partyzantów w Opatowie. Na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania, bo prawo jazdy zatrzymał mu sąd. Kierowca był trzeźwy.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik


- Kierowca nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do kolizji. Na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem i w związku z tym odpowie także za niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów- mówi Agata Frejlich, oficer prasowy KPP w Opatowie.
To nie pierwsza kolizja na tej drodze. Mimo że to teren zabudowany, kierowcy jeżdżą po tej powiatowej drodze bardzo szybko. W piątek kierowca golfa stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w ogrodzenie dwóch posesji. Samochód zawisł na słupku ogrodzenia. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.
- To już trzeci raz, kiedy na moim ogrodzeniu ktoś kończy jazdę- mówi pani mieszkająca przy Partyzantów. - Dobrze, że w tym momencie nikt nie szedł chodnikiem, bo zapewne doszłoby do tragedii. Na szczęście w piątek ucierpiały: samochód, dwa ogrodzenia i znak drogowy.
Policja zapowiada częstsze policyjne kontrole tej ulicy.
- Ukrócimy "piratowanie" na tej drodze. Będą częstsze patrole w tym miejscu- zapewnia A. Frejlich.(WS)

/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 6429 razy,
ostatnio: 2019-08-22 02:21:52

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 178       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij