Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2017-12-03 12:00:01

Sukces tancerzy z "Promenady"

Para Filip Piwowarczyk i Amelia Zieja z opatowskiego Klubu Tańca "Promenada" byli najlepsi w swojej kategorii wiekowej IV Świętokrzyskich Konfrontacji Tanecznych, które odbyły się w Ostrowcu Św.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik


Opatowscy tancerze wygrali kategorię wiekową 12-13 lat. Umiejętności zdobywają pod okiem Romana Dulnego z Klubu Tańca "Poromenada" z Opatowskiego Ośrodka Kultury.
Amelia Zieja i Filip Piwowarczyk taniec trenują już od kilku lat i wynik, jaki osiągnęli w turnieju, robią stałe postępy.
Najzagorzalszym kibicem tancerzy jest tata Filipa Krzysztof, który gorąco ich dopingował podczas występu w Ostrowcu.(JAZ)

/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 6354 razy,
ostatnio: 2019-08-23 22:43:59

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 170       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij