Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2001-02-16 18:51:00

Zamordowany we własnym domu

    Zamordowany we własnym domu

W dniu 12 lutego br., w domku jednorodzinnym we Włostowie znaleziono zwłoki mężczyzny. Liczne obrażenia głowy i klatki piersiowej wskazywały na prawdopodobna przyczynę śmierci - zabójstwo. Jako pierwszy znalazł ciało - tuż po powrocie z knajpy - syn nieżyjącego.


    -Było niedługo przed godzina piątą, kiedy syn ofiary napadu powrócił do domu -mówi zastępca komendanta powiatowego policji w Opatowie, podkomisarz Sławomir Rdzanek.

(...)

-Sprawa wydawała się trochę podejrzana -dodaje S. Rdzanek. Kiedy jednak udało nam się zatrzymać sprawców napadu na mieszkanie, bezrobotnych z Włostowa w wieku 17 i 21 lat, wątpliwości rozwiały się. Zatrzymani przyznali sie do popełnienia zbrodni zabójstwa. Wyjaśnili ponadto, że to syn nieżyjącego mężczyzny namówił ich do tego czynu.


    Miało się to stać w barze, gdzie tego wieczora razem przebywali. Obiecał im nawet pieniądze.

(...)

Więcej Gazeta Ostrowiecka z 19.02.2001r.

/ JKF, w /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 28823 razy,
ostatnio: 2019-08-21 18:06:14

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 151       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij