Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2017-09-18 20:35:02

Plecaki od "Przyjaciółki"

W świetlicy środowiskowej "Przyjaźń" w Krzczonowicach odbyło się przekazanie podopiecznym placówki plecaków szkolnych wraz z pełnym wyposażeniem, ufundowanych przez Fundację "Przyjaciółka".

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik


- Jako Stowarzyszenie na Rzecz Osób Bezrobotnych w Ostrowcu złożyliśmy wniosek do fundacji, poparty listami osiemnastu dzieci, w których zawarte były informacje, co lubią i jakie przybory szkolne chciałyby otrzymać w wymarzonym plecaku - informuje Agnieszka Budek, prezes stowarzyszenia. - W sierpniu otrzymaliśmy odpowiedź o pozytywnym zaopiniowaniu naszego wniosku.
W ubiegłą niedzielę plecaki zostały przywiezione z Warszawy - siedziby fundatora - i rozdane dzieciom. Radości i uśmiechu nie było końca. Podopieczni świetlicy wzajemnie pokazywali sobie i swoim rodzicom kolorowe tornistry i ich bogate wyposażenie, dziękując pomysłodawczyni i kierującej świetlicą Agnieszce Budek.
Warto przypomnieć, że to właśnie za sprawą pani Agnieszki w ubiegłym roku świetlica w Krzczonowicach przeszła gruntowny remont, sfinansowany przez Fundację Radia RMF FM. W odnowionym budynku, w pięknie umeblowanych pomieszczaniach cyklicznie odbywają się zajęcia i warsztaty dla najmłodszych mieszkańców gminy Ćmielów. Cieszą się one sporym zainteresowaniem, bo stanowią ciekawy sposób na zagospodarowanie wolnego czasu oraz integrację z rówieśnikami.K.F.

/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 6389 razy,
ostatnio: 2019-08-22 01:35:53

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 175       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij