Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Szukaj wiadomości:
Wybrane źródło:
Wiadomości Świętokrzyskie


http://www.wiadomoscisw.pl
 

Gazeta działająca na lokalnym rynku od 1999. Serwis internetowy aktualizowany raz w tygodniu. W naszej bazie artykuły od VI.2005.

Szukaj:   Fraza:
 Kategoria: Wszystkie Ostrowiec Sport Powiat / Okolica Kultura / Oświata Relacje / Felietony Wywiady WOŚP O-c  Źródło: Wszystkie Wiadomości Św. KSZO.Info Urząd Miasta Echo Dnia Portal Miejski Gazeta Ostrowiecka AZS WSBiP KSZO O-c MOSiR O-c Inne
Ostatnio komentowane:
Powrót
2005-08-16 12:09:10

Korty w Nietulisku

Chcą zachęcić turystów

W przyszłym roku w Nietulisku Dużym i Nietulisku Małym powstaną tereny rekreacyjne oraz punkt informacji turystyczno- środowiskowej.

Z unijnego programu, skierowanego na wsparcie rozwoju obszarów wiejskich, gmina Kunów otrzymała 368 tysięcy złotych na realizację projektów w dwóch miejscowościach, mających na celu poprawienie ich atrakcyjności. W Nietulisku Dużym na placu przy szkole podstawowej i w Nietulisku Małym przy remizie powstaną wielofunkcyjne boiska, korty, place zabaw dla dzieci oraz miejsca do rekreacji dla dorosłych.

- Stosowne procedury przetargowe uruchomimy jeszcze w tym miesiącu. Mam nadzieję, że zgodnie z planem place rekreacyjne będą gotowe przed przyszłorocznymi wakacjami - mówi burmistrz Andrzej Jabłoński.- Chciałbym zaznaczyć, że na realizacje projektów w tych dwóch miejscowościach, 120 tysięcy złotych dołoży gmina.

Dodatkowo w Nietulisku Dużym, w budynku po byłej wartowni zostanie uruchomiony w październiku przyszłego roku punkt informacji turystyczno- środowiskowej.

/G. Misiewicz/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 8052 razy,
ostatnio: 2019-07-21 09:01:32

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 165       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij