Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Szukaj wiadomości:
Wybrane źródło:
Wiadomości Świętokrzyskie


http://www.wiadomoscisw.pl
 

Gazeta działająca na lokalnym rynku od 1999. Serwis internetowy aktualizowany raz w tygodniu. W naszej bazie artykuły od VI.2005.

Szukaj:   Fraza:
 Kategoria: Wszystkie Ostrowiec Sport Powiat / Okolica Kultura / Oświata Relacje / Felietony Wywiady WOŚP O-c  Źródło: Wszystkie Wiadomości Św. KSZO.Info Urząd Miasta Echo Dnia Portal Miejski Gazeta Ostrowiecka AZS WSBiP KSZO O-c MOSiR O-c Inne
Ostatnio komentowane:
Powrót
2005-08-16 12:19:08

Śmieci idą z dymem

Donos czy obywatelska postawa?

Mieszkańcy gminy Bałtów coraz częściej zgłaszają pracownikom Urzędu Gminy o nielegalnym paleniu śmieci przez właścicieli sklepów i proboszczów parafii.

Palenie śmieci z pojemników przy sklepach czy też przy cmentarzach nie jest praktykowane przez wszystkich właścicieli sklepów działających na terenie gminy ani też gospodarzy parafii, ale jak zaznaczyła Krystyna Olejek, inspektor do spraw rolnictwa i ochrony środowiska w Urzędzie Gminy w Bałtowie, proceder ten staje się coraz częstszy.

- Kwartalna opłata za opróżnienie pojemnika wynosi 21 złotych, zaś mandat za nielegalne palenie śmieci może być w wysokości kilkuset złotych- dodała.

Osoby prowadzące działalność handlową oraz księża otrzymali z Urzędu Gminy monity o zaniechaniu spalania śmieci. Jeżeli nie zastosują do ostrzeżenia, wówczas sprawą zajmie się policja, która ukarze mandatem osoby łamiące prawo.

/G. Misiewicz/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 7945 razy,
ostatnio: 2019-07-22 13:21:34

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 166       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij