Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2010-12-22 16:32:00

Udana wigilijna kolacja w Bodzechowie


Wspólne śpiewanie kolęd, życzenia, a na koniec degustacja tradycyjnych świątecznych potraw złożyły się na program wigilijnego spotkania w Bodzechowie.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Organizatorami spotkania były Koła Gospodyń Wiejskich i Ochotnicze Straże Pożarne. W uroczystej kolacji wigilijnej, która odbyła się w Szkole Podstawowej w Bodzechowie uczestniczyło ponad dwieście osób. Oprócz działaczek kół gospodyń i strażaków była młodzież szkolna, nauczyciele, radni, przedsiębiorcy, sportowcy. Życzenia zebranym złożyli ksiądz Cezary Zybała oraz wójt Jerzy Murzyn i przewodnicząca Rady Gminy Władysława Ćwik.


- Takie spotkania wigilijne organizujemy już od lat, a w tym roku po raz pierwszy na wspólnej kolacji spotkali się strażacy i panie z kół gospodyń wiejskich - mówi wójt Jerzy Murzyn. - To są dwa najbardziej aktywne środowiska w naszej gminie, widoczne podczas wszystkich imprez kulturalnych. Tego typu spotkania służą nie tylko kultywowaniu tradycji, ale też integracji różnych środowisk naszej gminy.

//mir/, 22 grudnia 2010, 12:16/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 25473 razy,
ostatnio: 2019-08-26 09:31:49

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 156       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij