Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2003-10-19 13:59:00

Bałtów zmienił oblicze

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

      W tym roku Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Bałtów nagrodzone zostało statuetką Wędrowca Świętokrzyskiego, przyznawaną przez Urząd Marszałkowski z okazji Światowego Dnia Turystyki.


    Uroczystość wręczenia statuetek, przyznanych sześciu podmiotom na Kielecczyźnie, odbyła się w hotelu "Exbud" w Kielcach.


    Wędrowca dla Bałtowa odebrał z rąk marszałka, Franciszka Wołodźko dyrektor stowarzyszenia, Jarosław Kuba wspólnie z członkiem, zarządu, Markiem Rejem.


    Uczestniczyli w Walnym Zgromadzeniu Regionalnej Organizacji Turystycznej, której stowarzyszenie jest członkiem oraz wysłuchali prelekcji na temat strategii rozwoju turystyki w województwie pod kątem dziedzictwa kulturowego i promowania produktu turystycznego, wypracowanego przez lokalne organizacje. W spotkaniu uczestniczył dyrektor Polskiej Organizacji Turystycznej oraz przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki i Turystyki.


    Wręczając statuetkę Jarkowi Kubie, marszałek powiedział, że cieszy się z sukcesu bałtowian, bo ta gmina jest mu szczególnie bliska, bowiem kiedyś ukończył Technikum Rolnicze w Bałtowie. Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Jacek Kowalczyk dodał: "do zobaczenia w Bałtowie".


    Cieszy fakt, że działalność stowarzyszenia, która zmieniła całkowicie obraz Bałtowa, została dostrzeżona i uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem. Warto przypomnieć, że w tym sezonie Bałtów odwiedziło już 20 tys. osób.


    K

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 29312 razy,
ostatnio: 2019-08-21 18:38:19

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 160       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij