Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2009-11-09 16:25:15

Królewska para z "Ogrodów"

Seniorzy świętowali

Kilkudziesięciu emerytów i rencistów z os. "Ogrody" bawiło się na tradycyjnym spotkaniu z okazji Dnia Seniora. Najbardziej emocjonującym punktem imprezy były wybory króla i królowej balu.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Wprawdzie Europejski Dzień Seniora przypada 1 października, ale obchodzony jest w różnych jesiennych terminach. Emeryci i renciści z os. "Ogrody" świętowali pod koniec ubiegłego miesiąca. Na spotkanie integracyjne przybyło kilkudziesięciu najstarszych mieszkańców osiedla, udowadniając, że mimo dojrzałego wieku potrafią się dobrze bawić i w pełni cieszyć życiem.

Zanim jednak rozpoczęło się właściwe świętowanie, seniorzy przyjęli życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i kolorowej jesieni życia od gości: wiceprezydenta Jarosława Piotra Kopańskiego, wiceprzewodniczącego rady os. "Ogrody" - Mariusza Kałuży, Jarosława Kuby - radnego Rady Powiatu, Henryka Rożnowskiego - radnego Rady Miasta oraz przedstawicieli Spółdzielni Mieszkaniowej "Hutnik" z Eugeniuszem Stępniem - przewodniczącym Rady Nadzorczej na czele.

Później pozostała już tylko dobra zabawa, w której aktywnie uczestniczyli niemal wszyscy. Wśród wielu konkursów największe emocje wzbudziły wybory króla i królowej balu. Komisja złożona z organizatorów spotkania jednogłośnie wybrała królem Adolfa Bucałę, królową została Anna Wiczkowska. Radny Rady Powiatu Jarosław Kuba ufundował dla zwycięskiej pary i ich małżonków uroczystą kolację w dowolnie wybranej restauracji.

Wspólna zabawa trwała do godziny 21. Po jej zakończeniu seniorzy ubolewali, że ich dzień i tak świetne imprezy odbywają się tylko raz w roku, zgodnie potwierdzając, że na przyszłorocznym spotkaniu stawią się w komplecie.

/K. Fałdrowicz /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 16108 razy,
ostatnio: 2019-06-24 12:08:27

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 235       © 99-2017 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij