Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Szukaj wiadomości:
Wybrane źródło:
Wiadomości Świętokrzyskie


http://www.wiadomoscisw.pl
 

Gazeta działająca na lokalnym rynku od 1999. Serwis internetowy aktualizowany raz w tygodniu. W naszej bazie artykuły od VI.2005.

Szukaj:   Fraza:
 Kategoria: Wszystkie Ostrowiec Sport Powiat / Okolica Kultura / Oświata Relacje / Felietony Wywiady WOŚP O-c  Źródło: Wszystkie Wiadomości Św. KSZO.Info Urząd Miasta Echo Dnia Portal Miejski Gazeta Ostrowiecka AZS WSBiP KSZO O-c MOSiR O-c Inne
Ostatnio komentowane:
Powrót
2010-10-25 15:42:22

W Malwie na ludowo

Zabawa do północy

Występ pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Witosławic i Skoszyna towarzyszył zabawie z okazji Dnia Seniora, zorganizowanej w ubiegły piątek przez Samorządowe Rady Osiedla Złota Jesień, Rosochy i Stawki. Współorganizatorem imprezy był Społeczny Dom Kultury "Malwa". Uroczystość zgromadziła ponad stu osiemdziesięciu mieszkańców z tych trzech osiedli.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

- Seniora postrzega się jako osobę, która najlepsze lata życia ma już za sobą, jednak okazuje się, że "jesień życia" może być wyjątkowym okresem dla każdej osoby. W Osiedlowym Domu Kultury "Malwa" co wtorek spotykają się starsi mieszkańcy z przyległych mu osiedli, by miło spędzić ze sobą czas. Są rozmowy przy herbatce, a nawet pląsy na parkiecie - mówi przewodnicząca Klubu Seniora pani Wanda Gozdek.

- Dzień Seniora organizujemy co roku. W tym roku odbywał się pod hasłem "na ludowo" - poinformował Zbigniew Szelągiewicz, przewodniczący Rady Osiedla Złota Jesień. - Wśród zaproszonych gości pojawił się m.in. prezydent Jarosław Górczyński, przewodniczący Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Krzemionki" Piotr Kiljański, członek tejże rady Leszek Kowalski. Gościliśmy również artystów lokalnych i gminnych. Pojawiła się Urszula Cieślik wraz ze swoją ekspozycją, a także pan Edward Budzeń z Bałtowa.

Po występach był poczęstunek i zabawa taneczna, którą zapewnił jak co roku zespół muzyczny "Szarotka". Bawiono się do północy.

/M. Dębakowska/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 24021 razy,
ostatnio: 2019-08-21 00:19:13

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
2010-10-26 10:17:00 ~Gość
bylo niezbyt ciekawie
  Redakcja nie odpowiada za treść wypowiedzi.
<<<   v   >>>  

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 166       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij