Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2011-01-01 09:55:00

Ostrowiecki sylwester pod gwiazdami w rytmach folk


Mimo mrozu, atmosfera na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury była gorąca. Przyczynił się do tego zespół PropaBanda East Colective, który nie miał problemów z wprowadzeniem zgromadzonych mieszkańców miasta w szampański nastrój.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Podobnie jak przed rokiem na teren imprezy nie można było wnosić i spożywać napojów alkoholowych. Bez procentów zabawa na dziedzińcu Starego Browaru Saskich przy ulicy Siennieńskiej również należała do udanych.


O atmosferę zadbała grupa PropaBanda East Colective, która żywymi i skocznymi kawałkami zachęciła uczestników imprezy do wspólnej zabawy.


O północy życzenia mieszkańcom Ostrowca w imieniu prezydenta Jarosława Wilczyńskiego, złożył jego zastępca - Jarosław Górczyński. Ze strony powiatu, starostę Zdzisława Kałamagę zastąpił Piotr Składanowski.


Organizatorzy zadbali również o atrakcyjny pokaz fajerwerków wzbogacony o nastrojową muzykę. Tym samym Ostrowiec Świętokrzyski przywitał Nowy Rok.

/Rafał SOBOŃ, 1 stycznia 2011, 2:09/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 41369 razy,
ostatnio: 2019-08-21 04:19:48

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 161       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij