Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-10-15

KSZO Ostrowiec z optymizmem w sercach


Poprawiły się nastroje w KSZO po wygranej z Kolejarzem Stróże 3:1. Okazja do poprawienia dorobku punktowego przez ostrowiecki zespół będzie już w sobotę, gdy na wyjeździe zmierzy się on z Górnikiem Polkowice. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
-Po zwycięstwie z Kolejarzem zeszło z nas powietrze. Teraz powinno nam się grać łatwiej. Jedziemy do Polkowic i wierzę, że tam też powiększymy swój dorobek punktowy.

Piłkarze KSZO w poprzednią sobotę odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie. Pokonali Kolejarza Stróże 3:1, a na listę strzelców wpisali się Damian Nawrocik, Rafał Lasocki, a pierwszy gol padł po strzale samobójczym Rafała Jędrszczyka. Po tej porażce z posadą szkoleniowca Kolejarza pożegnał się Jerzy Kowalik.

DO POLKOWIC W PIĄTEK


W Polkowicach KSZO zagra bez Mateusza Mąki, który wyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski do 19 lat. Wszystko wskazuje na to, że zabraknie też kontuzjowanego Krystiana Kanarskiego. Ostrowiecki zespół do Polkowic wyjeżdża w piątek o godzinie 10. To drugi taki przypadek w tym sezonie. Dzień przed spotkaniem zespół pojechał też do Szczecina, w pozostałych przypadkach KSZO jechał na wyjazd w dniu meczu.


-Każdy pojedynek w tej rundzie jest dla nas bardzo ważny. Fajnie, że wygraliśmy. Wprawdzie w tabeli nic to nie zmieniło, ale wlało trochę optymizmu w serca naszych zawodników. Mam nadzieję, że na tej euforii zagrają też w Polkowicach i pokażą się w tym spotkaniu z dobrej strony - mówi trener Czesław Jakołcewicz.CEL - NIE PRZEGRAĆKSZO po rozegraniu jedenastu kolejek plasuje się na szesnastym miejscu w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Górnik Polkowice jest siódmy z piętnastoma punktami (bramki 10:10). Najlepszymi strzelcami w tej drużynie są Mateusz Piątkowski i Damian Piotrowski, którzy mają na koncie po dwie bramki.


-Oglądałem drużynę z Polkowic w meczu z Odrą Wodzisław, trochę w pojedynku z Łódzkim Klubem Sportowym. To jest ciekawy zespół. Nie będzie nam łatwo. Ale jak zagramy tak jak w pierwszej połowie w Radzionkowie, a do tego dopisze nam szczęście, tak jak w spotkaniu z Kolejarzem Stróże, to powinno być dobrze. Jedziemy po to, żeby nie przegrać, taki jest nasz cel. Teraz każdy punkt jest na wagę złota - dodaje Czesław Jakołcewicz, trener naszego pierwszoligowca.
/Dorota KUŁAGA kulaga@echodnia.eu, 15 paždziernika 2010, 6:15/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 9583 razy,
ostatnio: 2020-01-22 04:15:11
Skomentuj artykuł:
Powrót