Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-09-25

Punkty bardzo potrzebne.

W sobotę KSZO gra z GKP Gorzów


W sobotę o godzinie 18 piłkarze KSZO Ostrowiec rozpoczną mecz dziewiątej kolejki I ligi, w którym na własnym stadionie zmierzą się z GKP Gorzów Wielkopolski. W kadrze na mecz jest już Janusz Wolański.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Sędzią głównym spotkania będzie Mariusz Podgórski z Wrocławia. Mecz rozpocznie się o godzinie 18, a nie jak wcześniej było zapowiadane o 17. Nie będzie mógł w nim zagrać Michał Wróbel, który pauzuje za czerwoną kartkę. W bramce zastąpi go Tomasz Dymanowski.


-W kadrze na mecz jest już Janusz Wolański, są też zawodnicy, którzy ostatnio leczyli kontuzje - Krystian Kanarski i Marcin Dziewulski. Jednak decyzję, czy Krystian będzie mógł zagrać, podejmiemy w sobotę. Poza Michałem Wróblem nie będzie mógł tylko zagrać Tomek Persona - wyjaśnia Czesław Jakołcewicz, trener KSZO.


Ostrowiecki zespół w środę rozegrał bardzo dobry mecz w Pucharze Polski z Arką Gdynia. Wygrał 2:1 i awansował do dalszej fazy tych rozgrywek. -Mam nadzieję, że z GKP również zagramy tak dobrze i konsekwentnie, i wygramy. W tym spotkaniu musimy wywalczyć trzy punkty - dodaje ostrowiecki szkoleniowiec.
/dor., 24 września 2010, 13:49/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 12416 razy,
ostatnio: 2020-01-22 02:33:56
Skomentuj artykuł:
Powrót