Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2003-10-13 16:40:00

Drachal szaleje na treningach

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

      W ubiegłym tygodniu jeden z treningów naszych drugoligowców był wyjątkowy.


    Oto bowiem zamiast tradycyjnych zajęć, trener Czesław Palik zorganizował gierkę wewnętrzną. Naprzeciwko siebie stanęły dwa zespoły, umownie przez nas nazwane A i B. I tak, w ekipie A grali Dymanowski - Wieprzęć, Rzeczycki, Pietrasiak, Głuc, Bąk, Giermasiński, Czpak, Kanarski, Drachal, a w ekipie B Kwapisz - Cieślikowski, Powroźnik, Jojko, Sadłowski, Sykuła, Tasić, Sobczak, Zajączkowski, Wróbel. Ten niecodzienny mecz toczył się według reguły dwa razy po trzydzieści minut. Gierka zakończyła się wygraną ekipy A 9:6. Nie opisywalibyśmy jednak tego meczu, gdyby nie występ w nim Andrzeja Drachala, który aż czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców.


    Przypomnijmy, że Drachal już wcześniej trenował z naszą drużyną, ale nabawił się kontuzji i nasz szkoleniowiec nie dokończył testowania zawodnika. Co prawda Drachal ma obecnie ważny kontrakt z innym zespołem, ale niewykluczone, że w przyszłości być może zasili KSZO.


    Andrzej Drachal jest napastnikiem. Ma 22 lata. To wychowanek Radomiaka Radom. Niegdyś reprezentował drużynę olimpijską, prowadzoną przez Edwarda Klejndinsta. Niestety, z powodu kontuzji miał półtoraroczną przerwę w treningach. Do zdrowia powracał, grając w trzecioligowych zespołach z Kozienic i Radomia.


     /D. Kisiel/

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 24066 razy,
ostatnio: 2019-08-21 18:52:08

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 148       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij