Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2003-10-13 13:59:00

Nagrody starosty ostrowieckiego dla najbardziej usportowionych

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

      W czwartek, podczas uroczystości wręczenia utalentowanym uczniom nagród starosta ostrowiecki nie zapomniał o uzdolnionych sportowcach. Stypendia w wysokości 2 tys. zł otrzymali: piłkarz Klaudiusz Łatkowski, sztangistka Irmina Sławek oraz szachista Paweł Skrzypczak.


    Irmina Sławek, uczennica klasy maturalnej Zespołu Szkół w Kunowie, to zwyciężczyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych, mistrzyni makroregionu centralnego i mistrzostw Polski Ludowych Zrzeszeń Sportowych.


    Klaudiusz Łatkowski, uczeń IV LO im. C. K. Norwida, rozegrał w barwach reprezentacji Polski ponad 50 meczów. Reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy do lat 16 w Danii, obecnie półfinalista ME do lat 19. Nagrodę w imieniu naszego piłkarza, który przebywał na turnieju eliminacyjnym do ME w Wielkopolsce, odebrała mama - Katarzyna Łatkowska.


    Paweł Skrzypczak, to aktualny półfinalista mistrzostw Polski juniorów. Uczeń II LO im. J. Chreptowicza jest supermistrzem Ostrowca, mistrzem województwa juniorów, legitymuje się 5 i 6 miejscami, wywalczonymi na międzynarodowych turniejach szachowych w Dobczycach i w Rowach.


    Nagrody starosty odebrali: (od lewej) I. Sławek, P. Skrzypczak i K. Łatkowska (mama Klaudiusza)


/D.Kisiel/

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 29743 razy,
ostatnio: 2019-08-21 14:31:37

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 150       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij