Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2003-10-13 14:18:00

Plany piłkarzy wodnych

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

      Już za tydzień nasi piłkarze wodni rozpoczną nowy sezon. W dniach od 18 do 19 października w Łodzi rozegrany zostanie bowiem Puchar Polski seniorów. Po nim - od 20 do 22 października - w Berlinie odbędzie się konsultacja szkoleniowa reprezentacji, po której zaplanowano od 24 do 26 października II rundę rozgrywek LEN Trophy. Rozgrywki ligowe rozpoczną się natomiast turniejem w Gorzowie w dniach od 22 do 23 listopada. Dzień później nasza kadra uda się na kolejną konsultację szkoleniową do Niemiec, tym razem do Cannstatt. Następną konsultację zaplanowano w dniach od 9 do 14 grudnia w węgierskim Egerze.


    Juniorzy rozgrywki ligowe wznowią turniejem w Gorzowie, który zostanie rozegrany w dniach od 14 do 16 listopada. Konsultacje szkoleniowe kadry juniorów zaplanowano w dniach od 20 do 22 października w Berlinie, od 9 do 11 listopada w Gorzowie, od 5 do 7 grudnia również w Gorzowie i od 14 do 22 grudnia w Szczyrku.


    Juniorzy młodsi rozpoczną starty w Bytomiu od turnieju o "Puchar Niepodległości", który wpisano do kalendarza od 7 do 9 listopada. Pierwszy turniej o mistrzostwo Polski odbędzie się w Łodzi w dniach od 28 do 30 listopada.


    /D.Kisiel/

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 25650 razy,
ostatnio: 2019-08-20 19:28:09

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 171       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij