Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2003-10-13 13:22:00

Przedziwna plaga kontuzji...

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

      W zespole piłkarskim KSZO obecnie aż ośmiu piłkarzy boryka się z przeróżnymi typami kontuzji i urazów. Nie w pełni zdrowia są tacy zawodnicy, jak Piotr Powroźnik, Pawłowie Cieślikowski i Zajączkowski, Adrian Sobczyński, Dariusz Pietrasiak, Grzegorz Sadłowski, Mirosław Maj. Nie we wszystkich zajęciach treningowych na dodatek uczestniczył Davor Tasić, który załatwiał na Słowacji sprawy związane z przedłużeniem swego pobytu w Polsce.


    Kolejny pech dotknął też Marcina Wróbla, który po czterech żółtych kartach musiał pauzować w meczu z Podbeskidziem. Trener Palik nie mógł też liczyć na wsparcie Klaudiusza Łatkowskiego, który dopiero w niedzielę wieczorem wracał z Wielkopolski z turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy do lat 19.


    Nas mocno dziwi ta plaga kontuzji. Są tylko dwa wytłumaczenia jej występowania - albo piłkarze są niedotrenowani i nie wytrzymują fizycznie obciążeń, albo są przetrenowani i także z tych samych powodów są bardziej narażeni na urazy. Przyglądając się jedenastce KSZO można zaryzykować twierdzenie, że dopiero po solidnych zajęciach w okresie zimowym może stanowić wartościową drużynę.


        /D. Kisiel/

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 25809 razy,
ostatnio: 2019-08-24 08:39:46

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 164       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij