Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Szukaj wiadomości:
Wybrane źródło:
Wiadomości Świętokrzyskie


http://www.wiadomoscisw.pl
 

Gazeta działająca na lokalnym rynku od 1999. Serwis internetowy aktualizowany raz w tygodniu. W naszej bazie artykuły od VI.2005.

Szukaj:   Fraza:
 Kategoria: Wszystkie Ostrowiec Sport Powiat / Okolica Kultura / Oświata Relacje / Felietony Wywiady WOŚP O-c  Źródło: Wszystkie Wiadomości Św. KSZO.Info Urząd Miasta Echo Dnia Portal Miejski Gazeta Ostrowiecka AZS WSBiP KSZO O-c MOSiR O-c Inne
Ostatnio komentowane:
Powrót
2017-09-27 21:00:02

Przedszkolaki świętowały

Kolorowo i radośnie obchodzono w Ostrowcu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Impreza z okazji święta dzieci, nauczycieli oraz wszystkich pracowników przedszkoli odbyła się w kinie "Etiuda" i obfitowała w wiele atrakcji.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik


Ostrowieckie obchody zawsze mają bardzo bogatą oprawę. Tym razem delegacje przedszkoli publicznych i niepublicznych spotkały się w kinie "Etiuda". Maluchy, wyposażone w kolorowe balony, z emblematami swoich placówek oraz ich opiekunów powitała Katarzyna Dryjas, dyrektor PP nr 16.
- Świętujemy już po raz siódmy, bo zgodnie z hasłem tegorocznych obchodów - Ostrowiec to miasto przyjazne dzieciom - podkreślała K. Dryjas, dziękując władzom za troskę, pomoc i wsparcie udzielane społeczności przedszkolnej.
W imieniu prezydenta Jarosława Górczyńskiego z życzeniami dla zgromadzonych w "Etiudzie" wystąpiła Marta Dobrowolska-Wesołowska z Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych UM. List gratulacyjny do świętujących skierował również rzecznik praw dziecka Marek Michalak.
W części oficjalnej imprezy radośnie odśpiewano hymn przedszkolaka, a potem na dzieciaki czekała wyjątkowa niespodzianka - projekcja filmu animowanego.
Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac plastycznych, zaaranżowana w holu kina "Etiuda". Przedszkolaki wyróżniły na rysunkach najbardziej atrakcyjne ich zdaniem miejsca w mieście.K.F.

/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 7127 razy,
ostatnio: 2019-08-23 23:36:22

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 175       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij