Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2018-04-16 12:20:00

Mój pierwszy kontakt z wodą

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim serdecznie zaprasza podopiecznych oddziałów "0" szkół podstawowych i przeszkoli z terenu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski oraz okolicznych gmin do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod nazwą "Mój pierwszy kontakt z wodą".

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik


Celem konkursu jest: - promowanie i upowszechnianie zasad bezpiecznego zachowania na kąpieliskach i pływalniach,- propagowanie sportu wśród dzieci,- upowszechnianie wiedzy na temat zasad zdrowego i higienicznego trybu życia, ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o kondycję fizyczną.


Konkurs będzie poprzedzony wizytami dzieci na Pływalni Rawszczyzna, zgodnie z wcześniej ustalonymi terminami z zainteresowanymi placówkami. Wizyta na pływalni będzie obejmować zwiedzanie obiektu, zapoznanie się z zasadami bezpiecznego pobytu na basenie, a dla chętnych zabawę w wodzie pod opieką instruktora nauki pływania. 
Dojazd na Pływalnię Rawszczyzna placówki organizują we własnym zakresie. W sprawie zgłoszenia udziału placówki w konkursie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: (41) 2674105, (41) 2674104. 


Po wizycie na basenie dzieci będą miały czas do 11 czerwca 2018r. na wykonanie prac plastycznych dowolną techniką. Tematem prac może być wszystko, co kojarzy się z Pływalnią Rawszczyzna oraz z wizytą na ostrowieckim basenie. Prace powinny być wykonane samodzielnie, na papierze w formacie A4. Każdy z uczestników może dostarczyć maksymalnie 1 pracę.
Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu.

/MOSiR O-c/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 5299 razy,
ostatnio: 2019-05-25 23:52:45

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 242       © 99-2017 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij