Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2019-07-09

Waterpoliści KSZO Mistrzem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!

Znakomicie spisali się piłkarze wodni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski podczas rozgrywanego w Gorzowie Wielkopolskim finałowym turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych). Podopieczni trenerów Mariusza Staweckiego i Roberta Serwina byli faworytem do złota i nie zawiedli, zdobywając mistrzowski tytuł.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Wyniki KSZO:
KSZO Ostrowiec Św. - Arkonia Szczecin 10:9 (4:2,3:2,1:1,2:4), najlepszy zawodnik w drużynie KSZO: Jan Krzowski
KSZO Ostrowiec Św. - Alfa Gorzów 14:5 (5:3,3:0,4:0,2:2), najlepszy zawodnik w drużynie KSZO: Igor Ostrowski
KSZO Ostrowiec Św. - Pałac Młodzieży Warszawa 2:3 (2:0,0:0,0:3,0:0), najlepszy zawodnik w drużynie KSZO: Jan Skaliński
KSZO Ostrowiec Św. - OCMER ŁSTW Łódź 14:6 (4:2,2:3,3:1,5:0), najlepszy zawodnik w drużynie KSZO: Jan Krzeszowski
KSZO Ostrowiec Św. - WTS Polonia Bytom 8:7 (1:0,0:3,4:1,3:3), najlepszy zawodnik w drużynie KSZO: Damian Idzikowski

W innych meczach:
WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW Łódź 16:9 (5:2,5:1,3:2,3:4)
Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów 10:10 (2:1,2:6,3:1,3:2) rz.k.3:1
WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa 5:3 (2:1,1:1,0:0,2:1)
OCMER ŁSTW Łódź - Arkonia Szczecin 18:11 (6:1,4:4,3:4,5:2)
WTS Polonia Bytom - Arkonia Szczecin 13:3 (4:0,1:0,1:1,7:2)
OCMER ŁSTW Łódź - Alfa Gorzów 13:13 (4:2,5:2,2:4,2:5) rz.k.3:4
WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów 14:3 (3:1,3:1,5:0,3:1)
Pałac Młodzieży Warszawa - Arkonia Szczecin 3:3 (0:0,0:0,2:1,1:2) rz.k.5:4
Pałac Młodzieży Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź 5:10 (0:2,3:2,1:1,1:5)
Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów 6:10 (2:3,1:3,2:3,1:1)

Końcowa tabela:

1. KSZO Ostrowiec Św. 12:3 48-30 3:0 8:7
2. WTS Polonia Bytom 12:3 55-26 0:3 7:8
3. OCMER ŁSTW Łódź 7:8 56-59 3:0 10:5
4. Pałac Młodzieży Warszawa 7:8 24-30 0:3 5:10
5. Alfa Gorzów 6:9 41-57
6. Arkonia Szczecin 1:14 32-54
7. UKS Neptun Łódź 3:0 9-4
8. GKPW 59 Gorzów 0:3 4-9

KSZO Ostrowiec Św.: (w nawiasie liczba goli w turnieju finałowym): Wiktor Staniszewski (5), Igor Ostrowski (17), Daniel Idzikowski (10), Filip Budzyn (4), Dariusz Woźniak (6), Jan Krzowski (5), Wiktor Walczyk (1), Brajan Gromski, Wiktor Skit, Jakub Szwagierczak, Kamil Broś, Jan Bąk, Paweł Borek, Piotr Młodawski, Olaf Szwajda, Jan Skaliński. Trenerzy: Mariusz Stawecki i Robert Serwin.

Klasyfikacja województw:
1.Świetokrzyskie
2.Ślaskie
3.Łódzkie
4.Mazowieckie
5.Lubuskie
6.Zachodniopomorskie

/kszo.info/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 4119 razy,
ostatnio: 2019-12-08 00:55:16
Skomentuj artykuł:
Powrót