Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2019-04-02 07:58:30

Iga Klepacz medalistką Mistrzostw Polski Juniorek!

Z brązowym medalem wywalczonym przez Igę Klepacz w kategorii do 64 kilogramów wróciły z Grudziądza zawodniczki KSZO Ostrowiec Św., rywalizujące w XVII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek oraz XVIII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Na ringu w Grudziądzu walczyło 105 juniorek z 51 klubów oraz 72 seniorek z 49 klubów. Do województwa kujawsko-pomorskiego trener pomarańczowo - czarnych Ireneusz Tracz zabrał dwie juniorki - Igę Klepacz i Natalię Stolarek oraz seniorkę Aleksandrą Szczodrak.

Iga Klepacz rozpoczęła bój o medal od zwycięstwa przed czasem (już w I rundzie) nad Zuzanną Naporą (Sparta Złotów). W pojedynku, którego stawką był awans do strefy medalowej ostrowczanka pokonała na punkty Julię Bajdę (Za Bramą Kraśnik). W półfinale ostrowczanka musiała uznać wyższość Wiktorii Tereszczak (Ring Bielsko), przegrywając starcie decyzją arbitrów.

Na ćwierćfinałowych walkach swój udział w mistrzostwach zakończyły pozostałe dwie reprezentantki KSZO. Juniorka Natalia Stolarek(48kg) przegrała z Aleksandrą Kucybałą (Korona Wałcz), a seniorka Aleksandra Szczodrak (60kg) uległa na punkty Marii Jackowskiej (Boxing Zielona Góra).

/kszo.info/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 1527 razy,
ostatnio: 2019-07-21 07:33:56

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 168       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij