Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2016-02-08 11:00:33

Podsumowanie rocznej pracy Samorządowych Rad Osiedlowych

Źródło: Urząd Miasta

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

6 lutego w Centrum Kształcenia Ustawicznego uroczyście podsumowano rok pracy Samorządowych Rad Osiedlowych. Po przywitaniu gości przez Panią Przewodniczącą Rady Miasta Irenę Rendudę-Dudek, głos zabrał Prezydent Jarosław Górczyński podsumowując pierwszą edycję autorskiego programu - Osiedle Od Nowa.
W ramach Projektu, wszystkie Samorządowe Rady Osiedlowe otrzymały po 3000 zł na drobne, jednak potrzebne inwestycje w ramach swoich osiedli. Były to min. huśtawki, tablice ogłoszeniowe, kosze na śmieci, elementy małej architektury, ławki.

- Gratuluję pomysłowości i zapraszam do konsultacji społecznych w ramach tegorocznej edycji programu - powiedział Prezydent Jarosław Górczyński - Bycie członkiem Rady Osiedlowej, to wspaniała choć ciężka praca, prawdziwie społeczna, bo nie stoją za nią diety i pieniądze. Jest za to odpowiedzialność i obowiązki, w związku z tym serdecznie dziękuję wszystkim członkom Rad Osiedlowych za pracę jaką wykonaliście w 2015 roku.

/UM/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 10779 razy,
ostatnio: 2019-08-19 14:45:39

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 162       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij