Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2015-11-30 15:40:04

PODATKI BEZ ZMIAN

Źródło: Urząd Miasta

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

27 listopada odbyła się sesja Rady Miasta gdzie głównym punktem w porządku obrad były podatki, które obowiązywać będą w roku przyszłym. Prezydent Jarosław Górczyński zaproponował, aby stawki podatkowe w roku przyszłym nie uległy zmianie. Radni Miejscy zaś przychylili się do propozycji i przegłosowali pozostawienie kwot podatkowych na poziomie ubiegłego roku. Obniżeniu uległy natomiast dwie stwki podatku: od budynków zajętych na prowadzenie działaności gospodarczej w zakresie obrotu kwalifikowanym materiałem siewnym oraz od budynków związanych z udzielaniem świadczeń zdrowotnych w rozumieniu  przepisów o działalności rolniczej, zajętych przez podmioty udzielające tych świadczeń.

Piątkowa sesja była też okazją do wręczenia gratulacji i podziękowań. Prezydent Jarosław Górczyński otrzymał list od Ostrowieckiego Stowarzyszenia Głuchych "Nad Kamienną", w którym władze stowarzyszenia dziękują za troskę i zrozumienie dotyczące prośby o przydzielenie lokalu dla potrzeb ich oragnizacji.

Kolejnym miłym akcentem były również gratulacje, składane przez Prezydenta i Radnych na ręce nowo wybranego Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Kryja.

Swoją dotyczchasową pracą na rzecz regionu świętokrzyskiego zasłużył Pan na zaufanie jego mieszkańców, co potwierdza uzyskany wynik wyborczy. Życzę, aby praca w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej przyniosła Panu wiele satysfakcji - powiedział Prezydent Jarosław Górczyński.

Do grona radnych Rady Miejskiej dołączył nowo wybrany przedstwiciel Osiedla "Złota Jesień" Marcin Marzec, który złożył ślubowanie.

/UM/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 5001 razy,
ostatnio: 2019-08-19 05:39:35

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 189       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij