Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2015-11-23 15:00:04

MIESZKAŃCY MAJĄ NOWĄ DROGĘ!

Źródło: Urząd Miasta

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Mieszkańcy Topolowej i Tomaszów wraz z Prezydentem Miasta Jarosławem Górczyńskim oraz przedstawicielami Urzędu Miasta uczestniczyli w uroczystym przekazaniu do użytku ulic wykonanych w ramach zadania pn. "Budowa, rozbudowa i przebudowa ulicy Tomaszów, przebudowa ulicy Topolowej oraz budowa ulicy Topolowej bocznej w Ostrowcu Świętokrzyskim".

Realizacja tego zdania przyczyni się znacznie do poprawy bezpieczeństwa ruchu kołowego i pieszego, ponadto usprawni komunikację osiedla Denków - podkreśla Prezydent Jarosław Górczyński.

Zgodnie bowiem z planami wykonano chodniki oraz oznakowanie poziome i pionowe, a także uzupełniono brakujące oświetlenie. Jest to już siódma inwestycja zrealizowana na terenie naszego miasta w ramach tzw. "schetynówek".

/UM/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 6279 razy,
ostatnio: 2019-08-21 11:03:49

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 163       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij