Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2015-11-18 14:40:03

OSTROWIECKI MULTIMEDALISTA

Źródło: Urząd Miasta

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W dniach 13-15 listopada na pływalni w Gliwicach odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu w kategorii Masters. W zawodach uczestniczyło 560 zawodników i zawodniczek w różnych grupach wiekowych. Wśród nich jedyny reprezentant regionu świętokrzyskiego - ostrowczanin Józef Różalski.

Pan Józef Różalski startował we wszystkich kategoriach pływackich i wrócił z ośmioma złotymi medalami, zdobywając pierwsze miejsce wśród multimedalistów. Nasz reperezentant nie zamierza jednak odpoczywać zbyt długo. W najbliższym czasie rozpocznie przygotowania do Mistrzostw Europy w Pływaniu w Londynie i do Mistrzostw Świata w Sportowym Ratownictwie Wodnym w Holandii w 2016 roku.

W roku 2015 mija 10 lat startów Józefa Różalskiego w kategorii masters. W letnich i zimowych mistrzostwach Polski wywalczył łącznie 145 tytułów mistrzowskich, a w Mistrzostwach Świata w Sportowym Ratownictwie Wodnym zdobył 6 medali. We wszystkich zawodach, w których startował zdobył ponad 400 medali.

Panu Józefowi Różalskiemu serdecznie gratulujemy, dziękujemy za piękną promocję Ostrowca Świętokrzyskiego i życzymy dalszych sukcesów.

/UM/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 8079 razy,
ostatnio: 2019-08-21 11:03:52

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 165       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij