Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2015-11-17 11:40:03

RADA INICJATYW GOSPODARCZYCH

Źródło: Urząd Miasta

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Za nami pierwsze posiedzenie ostrowieckiej Rady Inicjatyw Gospodarczych przy Prezydencie Miasta. W jej skład weszli właściciele największych firm z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego oraz reprezentanci kluczowych organizacji i stowarzyszeń skupiających loklanych przedsiębiorców.

Na spotkanich, które bedą się odbywać cyklicznie, będą poruszane kwestie gospdarczej przyszłości Ostrowca Świętokrzyskiego i najblizszych planów na 2016 rok. Prezydent Miasta Jarosław Górczyński podkreślił, że chciałby się wsłuchiwać w głos przedsiębiorców, żeby dowiedzieć się w jakich kwestiach miasto mogłoby pomóc firmom. Chcę zaproponować program wsparcia dla firm produkcyjnych, które uruchomią nowe przedsięwzięcia i zatrudnią nowych pracowników - powiedział Prezydent.

Do kolejnego spotkania dojdzie za około dwa miesiące i na nim będą poruszane kwestie spółek gminnych, a także rozpatrzone zostaną propozycje zgłoszone przez członków rady.

/UM/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 7348 razy,
ostatnio: 2019-08-21 11:03:54

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 165       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij