Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2015-11-10 15:40:04

INAUGURACJA SEZONU KULTURALNEGO

Źródło: Urząd Miasta

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

9 listopada w Kinie Etiuda odbyła się  uroczysta inauguracja nowego sezonu kulturalnego. Gospodarzem tegorocznych obchodów był Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński,  który przypomniał najważniejsze i najbardziej charakterystyczne wydarzenia z poprzedniego sezonu, a także podzielił się planami z zakresu kultury na najbliższe lata.

Wspólnie z licznie reprezentowanym środowiskiem kultury w inauguracji uczestniczyli parlamentarzyści, władze samorządowe, radni miejscy i powiatowi, przedsiębiorcy. Była to też znakomita okazja do tego, aby wręczyć nagrody specjalne przyznane przez Prezydenta. A nagrodzeni zostali: Tadeusz Szypowski - artysta plastyk, który wnosi nieocenione zasługi dla ostrowieckiego środowiska plastycznego oraz Pan Jakub Kitowski - utalentowany pianista, który znakomicie promuje Ostrowiec Świętokrzyski na krajowych i światowych scenach.

Prezydent Jarosław Górczyński uhonorował również kwiatami Dyrekcje trzech ostrowieckich placówek kultury: Panią Elżbietę Baran, Panią Jolantę Chwałek i Panią Elżbietę Pomiankiewicz.

Na zakończenie zebrani wysłuchali wspaniałego koncertu w wykonaniu Grupy MoCarta.

/UM/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 6736 razy,
ostatnio: 2019-08-19 16:38:20

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 168       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij