Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2015-11-14 12:20:03

W SOLIDARNOŚCI Z NARODEM FRANCUSKIM

Źródło: Urząd Miasta

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W związku z atakami terrorystycznymi w Paryżu na ręce Mera partnerskiego miasta Gennevilliers Pana Patrice Leclerc składam konfolencje dla Francji oraz narodu francuskiego. To niewyobrażalna tragedia!

Z bólem i solidarnością z francuskimi braćmi przyjmujemy wiadomości z Paryża. W imieniu samorządowych Władz Gminy Ostrowiec Świętokrzyski, mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i swoim własnym przekazuję Panu najszczersze współczucie dla poszkodowanych i ofiar terroru, który wstrząsnął sercem Europy.

Zapewniam o naszej solidarności i wsparciu. Potępiamy ataki przemocy i terroryzmu, które godzą przede wszystkim w zwykłych obywateli. Wczorajsza tragedia nie zostanie zapomniana! Bezlitosne zamachy na niewinnych ludzi nie osłabią naszej wiary w europejskie wartości i demokrację.  Bedziemy jednomyślni!

W tych trudnych chwilach Ostrowiec Świętokrzyski jest z Wami!

 

Jarosław Górczyński

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/UM/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 5516 razy,
ostatnio: 2019-08-22 01:20:56

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 178       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij