Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2015-09-10 14:40:05

Chirurdzy drzew w "zielonym" Ostrowcu

Źródło: Urząd Miasta

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W dniu wczorajszym Prezydent Miasta Jarosław Górczyński spotkał się z uczestnikami konferencji szkoleniowej-naukowej pt: "Skarby Przyrody Regionu Świętokrzyskiego. Ochrona i pielęgnacja drzew pomnikowych", którzy do naszego województwa zjechali z całej Polski.

Wszyscy goście należą do Polskiego Towarzystwa Chirurgów Drzew, a w naszym regionie pojawili się na czele ze prezes Barbarą Stępień.

- Choć to moja pierwsza wizyta w tym regionie, to musze przyznać, że region świętokrzyski rysuje się mi jako zielona wyspa- przyznała po zwiedzeniu m.in. Parku Miejskiego w Ostrowcu Św.

- Doskonale wiem, jak ważne jest dbanie o miejską zieleń- przyznał prezydent Jarosław Górczyński. Chyba nieprzypadkowo mówi się o "zielonym" Ostrowcu, ale to zasługa instytucji gminnychi pracowników Urzędu Miasta. W pierwszej kolejności trzeba zadbać o stan zieleni, jakim obecnie dysponuje Ostrowiec, ale nie wykluczam dalszych inwestycji w rekreacyjne zielone miejsca dla mieszkańców. Prezydent otrzymała z rąk Pani prezes podziękowania za gościnę i wparcie merytoryczne podczas konferencji.

/UM/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 6849 razy,
ostatnio: 2019-08-22 01:57:55

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 181       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij