Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2015-09-18 09:40:04

Rynek z Przedszkolakami

Źródło: Urząd Miasta

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Wczoraj w centrum miasta było gwarno i wesoło, a to wszystko za sprawą obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, który przyciągnął do centrum Ostrowca Św. mnóstwo dzieciaków wraz z nauczycielami ze swych placówek oraz całkiem spora grupą rodziców.

Każde z przedszkoli zaprezentowało program artystyczny, ale wcześniej wraz z prezydentem Jarosławem Górczyńskim, który objął honorowy patronat nad imprezą, odśpiewało hymn przedszkolaka i wypuściło w niebo kolorowe balony.

- Czy podoba Wam się w przedszkolach? Czy lubicie swoje panie?- pytał ze sceny prezydent. W odpowiedzi za każdym razem można było usłyszeć gromkie: tak.

/UM/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 8822 razy,
ostatnio: 2019-08-24 01:55:44

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 170       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij