Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2015-08-25 15:20:05

Tłumy mieszkańców na pożegnaniu wakacji!

Źródło: Urząd Miasta

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Całe rodziny odpowiedziały na zaproszenie prezydenta miasta Jarosława Górczyńskiego do wzięcia udziału w festynie z okazji pożegnania wakacji! Zabawa była bezpłatna. Na stadionie przy ulicy Świętokrzyskiej w rytm muzyki dance i disco - polo świetnie bawiło się kilka tysięcy osób. Organizatorem imprezy było Miejskie Centrum Kultury. Atrakcji na Miejskim Stadionie KSZO nie brakowało. Od godz. 15.00 do 22.00 swoje przeboje zagrały znane formacje disco polo : CamaSutra, Milano, Emer, Model MT & Modelinka, Pudzian Band, a zakończył Dance Project. Oprócz muzycznej, discopolowej uczty na najmłodszych czekało darmowe wesołe miasteczko. Były również stragany z gastronomią i gadżetami oraz ogródek piwny dla dorosłych.

"- Ta impreza to odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców - mówił prezydent Jarosław Górczyński oficjalnie otwierając festyn rodzinny. - Cieszę się, że tak licznie Państwo tu przyszliście i zapewniam, że takich zabaw będzie więcej".

Prezydent częstował mieszkańców trzydziestokilogramowym tortem, a porcje rozchodziły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Imprezy masowe wracają na stadion, a to za sprawą nowooddanego monitoringu wizyjnego i głosowego na stadionie. Jak pokazała frekwencja mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego chcą i potrafią się dobrze bawić. Jak zapewnił prezydent Jarosław Górczyński na pewno będą ku temu okazje.

/UM/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 8208 razy,
ostatnio: 2019-08-24 10:08:50

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 167       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij