Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2011-06-26 11:07:00

Ciężko ranny człowiek trafił do szpitala

Dramat na torach w Ostrowcu


Ciężko poranionego mężczyznę znaleziono w sobotę około godziny 18 na torach drugiego peronu stacji kolejowej w Ostrowcu. Ślady wskazywały, że został potrącony przez pociąg. Trafił do szpitala.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

-Mieszkaniec Ostrowca zauważył na torach mocno okaleczonego człowieka i pobiegł na stację, by wezwać pomoc. Zaalarmowano pogotowie, potem sygnał dotarł do nas - opowiada Kamil Tokarski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.


Ranny z ciężkimi obrażeniami ręki i nogi trafił na blok operacyjny ostrowieckiego szpitala. Policjanci zaczęli ustalać kim jest mężczyzna i jak doszło do tragedii.


-Mężczyzna został najprawdopodobniej potrącony przez ostatni wagon składu towarowego wiozącego złom do huty. Policjanci znaleźli ten pociąg w Bodzechowie, gdzie czekał na wjazd na teren zakładu. Z pierwszych rozmów z maszynistą wynikało, że nie miał pojęcia o wypadku - tłumaczy Kamil Tokarski.

/ /minos/, 25 czerwca 2011, 20:54/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 28131 razy,
ostatnio: 2019-08-21 12:23:23

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 166       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij